Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 09.08.2018 09:52
... Prepričani smo, da zmoremo še korak naprej in s pametnimi ukrepi znižamo nastale količine odpadkov, vzpostavimo krožno gospodarstvo ter izboljšamo dobrobit okolja in ljudi,« je zapisal Macerl. ...

... evo, jaz pa sem po takšnem ignorantskem odgovoru še bolj prepričan, da je Uroš Macerl predvsem tiste sorte NIMBY "okoljevarstvenik", ki se mu za okolje sladko jebe, če to okolje ni glih na njegovem dvorišču ...

P.S.: če se dela pametnega (= glumi bolesnog majmuna), naj jasno pove, da naj vsaka (= problem ni od včeraj in bo tudi jutri) slovenska vlada enostavno prepove izdelavo in uvoz vseh artiklov, ki so zapakirani v plastično embalažo in bo za njega in njegove ovce v tistih hribih problem rešen ... aja, in seveda pohvale Borutu, da je razkrinkal trboveljskega bleferja, ki je po zaprtju Lafarga v Trbovljah zadnje cajte začuda povsem utihnil ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727526

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.796
[najobj]
... Prepričani smo, da zmoremo še korak naprej in s pametnimi ukrepi znižamo nastale količine odpadkov, vzpostavimo krožno gospodarstvo ter izboljšamo dobrobit okolja in ljudi,« je zapisal Macerl. ...

... evo, jaz pa sem po takšnem ignorantskem odgovoru še bolj prepričan, da je Uroš Macerl predvsem tiste sorte NIMBY "okoljevarstvenik", ki se mu za okolje sladko jebe, če to okolje ni glih na njegovem dvorišču ...

P.S.: če se dela pametnega (= glumi bolesnog majmuna), naj jasno pove, da naj vsaka (= problem ni od včeraj in bo tudi jutri) slovenska vlada enostavno prepove izdelavo in uvoz vseh artiklov, ki so zapakirani v plastično embalažo in bo za njega in njegove ovce v tistih hribih problem rešen ... aja, in seveda pohvale Borutu, da je razkrinkal trboveljskega bleferja ...
Ob običajnem nestrinjanju s tvojimi mnenji, se tokrat s tabo v celoti poistovetim. Gre seveda za oklojevarstvenga Bleferja 1 klase.

Strani: 1