Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Če gospa ni prej študirala računalništvo i informatiko je v bistvu magistrica brez vsebine. Ključni projekti e-nabava, e-zdravstvo, e-rezidenstvo, 5G in e-varnost so tudi ključna področja njene stranke za plenjenje države, seveda brez »e«. Njena stranka bo plenila državo v najboljši tradiciji Židanove SD in Cerarjeve SMC.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727503

Strani: 1

0126Bacis sporočil: 3.028
[FIN-311684] Njena stranka bo plenila državo v najboljši tradiciji Židanove SD in Cerarjeve SMC.
Nabrž nisi dosti falil, ima "izkušnje":
Teta je direktorica firme za poslovanje z zlatom www.tadadviser.com/ , ki ima 0.42 zaposlenega.
V firmi je zaposlena cela rodbina, poleg Katje še Talib, Nadja in Ana (vsi se pišejo Damij).

Ostalo pa poglej na Ajpes , Erar ,=))))
ZlatoTAD sporočil: 21
čas vnosa: 09.08.18 08:26
Spoštovani, seveda sem doštudirala, sem univerzitetna diplomirana inženirka računalništva in informatike (Fakulteta za računalništvo v Ljubljani) in magistrica informacijsko upravljalskih znanosti (Ekonomska fakulteta v Ljubljani).
ZlatoTAD sporočil: 21
čas vnosa: 09.08.18 00:23
Spoštovani, sem študirala računalništvo in informatiko (univerzitetna diplomirana inženirka na Fakulteti za računalništvo v Ljubljani in magistrica informacijsko - upravljalskih znanosti na Ekonomski fakulteti). Formalno izobrazbo v It vidim predvsem kot način razmišljanja, kajti branža se tako hitro razvija, da znanje zastara v nekaj letih, če je ne spremljaš.

Strani: 1