Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-234516 sporočil: 1.943
[FrRoSt]
To VSE vodi Udba iz ozadja! :)) Kaj ti ne slediš NoviTV!?

Drugače pa gre za retoriko. :)

Sicer je to zgolj komunajzersko trobilo, pa vendar:

www.dnevnik.si/10428...je-in-turk
Glej, imam izkušnje glede Udbe, ali kakor koli to poimenuješ, postkomunisti, njihovi pristaši,današnji levičarji, to so realna dejstva, še enkrat, prepodstavljam, da ti govoriš na pamet, jaz pa imam izkušnje.Od leta 2000, ko ste vsi bili "pijani" od vstopa v EU, so omenjeni izvajali progrom nad mojo družino. V ospredju je bil posameznik v sistemu, ampak vsi nadaljnji postopki so tekli v kršenju številnih zakonov,in pri tem so sodelovale vse inštitucije, odvetniki,,,,,,.tAKO , da je očitno, da v ozadju je velik STRAH, ki vsakega odločevalca v tem postopku sili v prikrivanju zločinov takih in drugačnih. Sledi zaključek, če vsi prikrivajo, torej to ne obstaja. Slovenija bi morala pod obvezno v sodne postopke nujno vključiti neodvisne sodnike iz drugih držav. Ampak kdo bi bil proti temu, levičarji, ker se bojijo, da bi marsikateri gnil v zaporu in hišica iz kart bi se posula.
Trumpove laži proti zločinom teh udbašev, postkomunistov, levičarjev so zanemarljive, še enkrat povdarjam, da ne gre za povojne poboje, ampak zločine današnjih časov.
Sedaj te razumem, si v tisti sferi ljudi, ki živijo tako, da si ustvarjajo iluzijo varnega okolja in vse kar mu to ogroža, zanika. Mislim, da si prav ti pisal v neki drugi temi o coni udobja, ki jo pri tem razumevanju uporabljaš.
Nedavno nazaj sem govorila z nekim človekom, ki je zase trdil, da je intelektualec in hkrati, ko je videl, da mene politika zanima, da njega pa ne. Takoj mi je bilo jasno, zakaj ne, ha,ha,ha, ker dela v državni firmi. Ha,ha,ha ustvaril si je cono udobja in s tem varnost. Enako ti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727145

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
Potem sem že kar nekako določen, ožigosan. :)

In NE! Jaz se ne bojim Udbe in njenih naslednikov. :) Kar naj pridejo pome. :))

In če se še niso spravili recimo name, to ne pomeni, da jih ni!

Kar se pa tujih sodnikov tiče! Saj morda ideja niti ni tako napačna... Samo bodo spet domači udbaši in ostalo sodstvo v luft skočil.....

Če že za otroško srčno kirurgijo uvažamo zdravnike, zakaj pa ne bi tudi kakšnega tujega sodnika, morda tudi sodnico, vsaj kot opazovalko, ali pa pooblaščenko za pravne in sodne zadeve, če jo seveda Udba ne bi zastrupela...

Ampak ideja res ni slaba! Kaj ko bi se s tem svojim predlogom obrnila na naše politike, Pahorja, Plemeniteha, Janšo, Tonina, Šarca, Bratovšakovo in seveda Cerarja....

Si obvestila, SVET EVROPE!??

Kaj so tam rekli?

Strani: 1