Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj ne maramo svojega denarja?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-234516 sporočil: 1.943
Meni je izid referenduma za 2. tir dokončno odprl oči. Obakrat so se večinski volivci strinjali, da se lahko krade, legitimno krade, tako, da pisariti o tem, mi je brezpredmetno.Dokler imamo tako demokracijo, kjer večinski narod parazitira na drugih in te socialne priboljške jim z zakonodajo zagotavljajo ravni ti, nesramno bogati- izhajajoč iz koruptivnih dejanj, v povezavi z levičarji ali simpatizerjev levičarjev(v kakršnikoli povezavi), je prav tako, ostali pa si moramo izmisliti nekaj drugega, kako se losati teh parazitov. O tem pišite.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727082

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Zakaj ne maramo svojega denarja?
[#2727127] 07.08.18 00:23 · odgovor na: anon-234516 (#2727082)
Odgovori   +    7
[adana]
Meni je izid referenduma za 2. tir dokončno odprl oči. Obakrat so se večinski volivci strinjali, da se lahko krade, legitimno krade, tako, da pisariti o tem, mi je brezpredmetno.Dokler imamo tako demokracijo, kjer večinski narod parazitira na drugih in te socialne priboljške jim z zakonodajo zagotavljajo ravni ti, nesramno bogati- izhajajoč iz koruptivnih dejanj, v povezavi z levičarji ali simpatizerjev levičarjev(v kakršnikoli povezavi), je prav tako, ostali pa si moramo izmisliti nekaj drugega, kako se losati teh parazitov. O tem pišite.
Še razmišljati ne znajo, pa naj bi pisali!? In to ne samo ta mladina, tudi z večino starejših je tako....

Vsedi se in napiši kaj. Malo se ozri okoli sebe, ohladi in napiši. Jaz včasih kaj napišem, pa še trznejo ne. :)

Mačk se ne boža proti dlaki, ne ščije se proti vetru in ne pljuva se v lastno skledo. :)) Tako pač je, v coni udobja. :)

In na udobje se človek hitro pri/navadi. Kar nekako ga zasvoji. :))

Strani: 1