Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[FrRoSt]
Kakšnega posebnega pristopa do pisanja in poročanja pri nas RES ni, sta pretežno samo dva, mainstrimovski in extra desni. :)
Sem pa tja se najde tudi kdo, ki opozori na svinjarijo oblastnikov ne glede na njihovo barvo, ali pa izrazi kakšen drugačen pogled na ekonomska, družbena ali okoljska vprašanja, kakor jih zagovarja večina financarskih forumašev, vendar pride potem do naslednje perverzije: dokler se npr. tolče po Zorangutanu, Cmerarju in "levostranski" kamarili, dokler se kaže na anomalije, katerim botrujejo t.i. "levičarji", dokler bi npr. pisal, da je globalno segrevanje larifari.... je vse OK. Ko pa se nekdo obregne ob kakšnega janševca, trampa in podobne osebke, ko nekdo podvomi o zveličavnosti Friedmanove doktrine in neoliberalne agende, ko nekdo napiše, da bo kapitalizem, kakršnega imamo sedaj, svet pognal v p***o materino, pa je takoj označen za komunista, udbomafijca, kontinuitetnika, murglaša, kučanovca..... ali pa vsaj za extremnega levičarja. Ker večina na tem forumu pač ne prenaša, da nekdo ne obožuje njihovega malika in da ima na svet drugačne poglede, kot ga imajo sami. V stilu: ali bo po njihovo, ali pa sploh ne bo. Dokaz za mojo trditev je že prvi odgovor na moj zgornji komentar.