Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

moon sporočil: 1.623
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2726827] 05.08.18 10:00 · odgovor na: anon-1445 (#2726825)
Odgovori   +    1
[aleksander]
Meni je ravno pooblaščen servis povzročil največ problemov. Dokler so bili potrebni samo mali servisi, so me samo lupili. Ko pa so se pričele razne male napake, pa se je izkazala njihova nesposobnost. Menjavanje nepotrebnih elementov, slabo opravljena dela, večkratni prihodi na servis zaradi nesposobnosti ugotavljanja napak, slabo - šlampasto opravljena dela itd. skratka , ne hvala uradnim servisom. Izberem tistega, za katerega ugotovim, da dela opravi dobro in normalno zaračuna.
Enako... pri meni se je sodelovanje z njimi (uradnimi) koncalo, ko so mi pri 50.000 km hoteli zamenjati sprednje diske in kompletne zavorne ploscice (spredaj + zadaj)..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2726827

Strani: 1

anon-1445 sporočil: 3.218
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2726927] 06.08.18 09:04 · odgovor na: moon (#2726827)
Odgovori   +    0
[moon]
> [aleksander]
> Meni je ravno pooblaščen servis povzročil največ problemov. Dokler so bili potrebni samo mali servisi, so me samo lupili. Ko pa so se pričele razne male napake, pa se je izkazala njihova nesposobnost. Menjavanje nepotrebnih elementov, slabo opravljena dela, večkratni prihodi na servis zaradi nesposobnosti ugotavljanja napak, slabo - šlampasto opravljena dela itd. skratka , ne hvala uradnim servisom. Izberem tistega, za katerega ugotovim, da dela opravi dobro in normalno zaračuna.

Enako... pri meni se je sodelovanje z njimi (uradnimi) koncalo, ko so mi pri 50.000 km hoteli zamenjati sprednje diske in kompletne zavorne ploscice (spredaj + zadaj)..
Tudi to je del moje zgodbe :(

Strani: 1