Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[FIN-311684]
> [vickibedi]
> > [FIN-311684]
> > Navijal sem za Turke ne zato, ker so najcenejši, bolj zato, ker me zanima, če se delo lahko opravi v skladu s pogodbo brez čudaških aneksov.
>
> Bomo videli..., sumljivo mi je predvsem to, da posla ni dobilo kakšno slovensko podjetje, ki bi ponudilo (pazi čudo prečudno) 1000 EUR nižjo ceno od najnižjega ponudnika in potem čez tri leta pa ...aneks na aneks ;)

Mogoče nihče od ponudnikov ni vedel za konkurenčne ponudbe.
Točno to! Prej so očitno imeli nekateri ponudniki krta v razpisni komisiji(poleg tega, da so se tajno pogajali med seboj, kakšne ponudbe bodo dali), ki jim je fotokopiral ponudbe ponudnikov, ki niso bili člani kartela.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2726687

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[vrac]
> [FIN-311684]
> > [vickibedi]
> > > [FIN-311684]
> > > Navijal sem za Turke ne zato, ker so najcenejši, bolj zato, ker me zanima, če se delo lahko opravi v skladu s pogodbo brez čudaških aneksov.
> >
> > Bomo videli..., sumljivo mi je predvsem to, da posla ni dobilo kakšno slovensko podjetje, ki bi ponudilo (pazi čudo prečudno) 1000 EUR nižjo ceno od najnižjega ponudnika in potem čez tri leta pa ...aneks na aneks ;)
>
> Mogoče nihče od ponudnikov ni vedel za konkurenčne ponudbe.

Točno to! Prej so očitno imeli nekateri ponudniki krta v razpisni komisiji(poleg tega, da so se tajno pogajali med seboj, kakšne ponudbe bodo dali), ki jim je fotokopiral ponudbe ponudnikov, ki niso bili člani kartela.
Ravno zato se sprašujem: kam je izginil krt ?

Strani: 1