Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.889
Ne, ampak govoris, kot da bi bil z delom skregan

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2725455

Strani: 1

anon-329788 sporočil: 2.321
Ahhh, to si ti, tam sem ti že napisal, da moraš malo vase pogledat in ne na druge projicirati svoje bolečine, ker nisi znal postavljati mej lenuhom, ki so te izkoriščali. Jaz sem to vedno počel in vedno bom. Za svoje potrebe naj ljudje kar sami delajo. Saj imava podobno mnenje, le da ti nisi znal postavljati mej izkoriščevalcem okoli sebe, mene je pa nekoč pamet srečala in je bolje, manj sem jezen in drugi morajo zase sami poskrbeti, če naletijo name. Če praviš, da si se preživljal z intelektualnim delom, potem imaš kapacitete videti reči v bolj svetli luči, je pa hudič, ker imamo vsai slepe pege, ko nekaj ne uvidimo na hitro, ampak nas mora tepsti po glavi tako dolgo, dokler nekega lepega dne ne spregledamo.
anon-329788 sporočil: 2.321
Tragedija ljudi, ki so bili žrtve zla je največja v tem, da se s prelaganjem odgovornosti na zlo izogibajo odgovornosti za lastno življenje. Pa veš zakaj? Ker so sužnji občutka krivde. Z lahkoto se jih da zlorabljati z nabijanjem občutka krivde in vse kar znajo je potem to, kar sami doživljajo, da se z nabijanjem krivde na druge rešijo bremena občutka krivde, ki ga sami nosijo; in potem najdejo vse mogoče tarče za nalaganje krivde, sistem, komunisti, begunci, pedri, črnci, mama, foter, sestra, žlahta, nacionalisti, klerikalci, neverniki,...

Strani: 1