Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2724531] 22.07.18 20:14 · odgovor na: anon-154083 (#2724512)
Odgovori   +    1
[jani1974]
Lej, včeraj je Šetinc-Paškova cel Utrip porabila zato, da je sproščala svoje frustracije glede Janeza Janše, midva pa sva to plačala, čeprav zdravstveno zavarovanje že plačujeva posebej in bi bila ta ženska upravičena ustrezno strokovno pomoč dobiti tam.
Lej, meni gre skrajno na jetra, ko Možina nadvse prijazno kramlja in v zvezde kuje desnakarje in ko Horvat Petrovčičeva mačje prede z levakarji, ker tako sluzasto vodenih pogovorov se ne spomnim ne od Čolnika, ne od Ambrožiča itn. To niso nobeni žurnalisti ampak hagiografi po naročilu "svojih". Še dobro, da vsake toliko Lidija Hren opravi kakšen intervju, da mi vrne vsaj malo vere v moje mentalno zdravje (ali pa v to, da sva oba s Hrenovo totalno nora).

Vendar zaradi takih stvari in znane ertevejevske promiskuitete ne bi miniral cele institucije. Mene RTVS še kar zadovolji s filmi, dokumentarci, delom info programa, z RaSlo 3 aka Ars, predvsem pa s tem, da je vedno tu, ko ga rabim. Komercialne kričače ignoriram, kot moj ostareli sosed, ki od jutra do večera posluša samo RaSlo 1. Vzemi mu ga in v dveh tednih ga bo pobralo.