Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

greeny sporočil: 248
Zadnja sprememba: greeny 21.07.2018 17:10
Pol pa delam v podjetju, ki se ga to ne dotakne, namreč vsi zaposleni dobimo nadomestilo že od prvega dne, za tri dni pa ni potrebnega potrdila od zdravnika. Res pa je, da je zaposlenega 90% inženirskega kadra..., ki mogoče tega ne izkoriščajo in znajo upravljat s stresom / podjetje dejansko investira v to. + nadomestilo je 100%, ker ni malice in prevoza na delo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2724411

Strani: 1

greeny sporočil: 248
V svojih zelenih letih, ko si še nisem mogel privoščiti pogajanj za prodajo svojega znanja, ker nisem imel pojma o življenju, sem imel celo šefa, ki je trdil, da je depresija, izgorelost in podobne nabuloze bull shit in so to navadni pussyi in jokice, kar tako na splošno in poprek.
Verjamem pa, da vsakega lahko kdaj “zadane” kaka pretirana melanholija. Če bi mene, bi prosil vodstvo, da mi pomaga to rešit in bi z veseljem namesto plačane bolniške sprejel plačano strokovno pomoč, seveda, če bi bil vzrok težav delo in vzdušje v podjetju.
anon-317028 sporočil: 30.415
[greeny]
Pol pa delam v podjetju, ki se ga to ne dotakne, namreč vsi zaposleni dobimo nadomestilo že od prvega dne, za tri dni pa ni potrebnega potrdila od zdravnika. Res pa je, da je zaposlenega 90% inženirskega kadra..., ki mogoče tega ne izkoriščajo in znajo upravljat s stresom / podjetje dejansko investira v to. + nadomestilo je 100%, ker ni malice in prevoza na delo.
Najlepši primer, da ni potrebno vsega zapisati v zakon, obstajajo tudi panožne kolektivne pogodbe, podjetniške kolektivne pogodbe, dogovori med delodajalci in delavci, pogodbe o zaposlitvi...

Strani: 1