Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[vickibedi]
> [FIN-311684]
> Na Hrvaškem je cc. 550 tisoč »razvojačenih branitelja«, po našem borcev, ki imajo neverjetne privilegije, ki so jih deležni tudi njihovi družinski člani in je to strošek, ki Hrvaško drži na evropskem dnu. Zanimivo je, da število braniteljev še raste. Nekateri vojaki so zaradi tega, ker so se ga napili in padli s postelje upokojeni stari 25 let z visokimi borčevskimi pokojninami. Tega braniteljskega trenda in izsiljevanja nihče več ne more ustaviti, dejansko branitelji vladajo na Hrvaškem, mladi to čutijo in se izseljujejo.

Vojna je huda zadeva, mi je tukaj v 90tih nismo doživeli v takšnem obsegu, zato ne pametuj preveč:
www.youtube.com/watc...u9SmU8M4YI

p.s.
Hrvati ne zapuščajo Hrvaške zaradi vojne ali veteranov, ampak zaradi tega ker ni dovolj delovnih mest in dostojnih plač. Isto zaradi česar Slovenci zapuščajo SLO, samo v malo večjem obsegu.
Kaj misliš kje država vzame denar za vzdrževanje te braniteljske armade? Izpleni ga z davki, po domače, namesto, da bi denar ostal gospodarstvu, ki bi ga uporabilo za razvoj, investicije in nova delovna mesta ga da popolnoma neproduktivni in preveliki populaciji, ki večinoma ne dela. Zakaj se mladi izseljujejo? Kot si že sam napisal, ni delovnih mest in spodobnih plač. Zakaj jih ni? Med ostalim zaradi prej napisanega, sicer je to Hrvaški problem, mi imamo dovolj svojih.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2724396

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
Zadnja sprememba: anon-204390 21.07.2018 16:12
[FIN-311684]
> [vickibedi]
> > [FIN-311684]
> > Na Hrvaškem je cc. 550 tisoč »razvojačenih branitelja«, po našem borcev, ki imajo neverjetne privilegije, ki so jih deležni tudi njihovi družinski člani in je to strošek, ki Hrvaško drži na evropskem dnu. Zanimivo je, da število braniteljev še raste. Nekateri vojaki so zaradi tega, ker so se ga napili in padli s postelje upokojeni stari 25 let z visokimi borčevskimi pokojninami. Tega braniteljskega trenda in izsiljevanja nihče več ne more ustaviti, dejansko branitelji vladajo na Hrvaškem, mladi to čutijo in se izseljujejo.
>
> Vojna je huda zadeva, mi je tukaj v 90tih nismo doživeli v takšnem obsegu, zato ne pametuj preveč:
> www.youtube.com/watc...u9SmU8M4YI
>
> p.s.
> Hrvati ne zapuščajo Hrvaške zaradi vojne ali veteranov, ampak zaradi tega ker ni dovolj delovnih mest in dostojnih plač. Isto zaradi česar Slovenci zapuščajo SLO, samo v malo večjem obsegu.

Kaj misliš kje država vzame denar za vzdrževanje te braniteljske armade? Izpleni ga z davki, po domače, namesto, da bi denar ostal gospodarstvu, ki bi ga uporabilo za razvoj, investicije in nova delovna mesta ga da popolnoma neproduktivni in preveliki populaciji, ki večinoma ne dela. Zakaj se mladi izseljujejo? Kot si že sam napisal, ni delovnih mest in spodobnih plač. Zakaj jih ni? Med ostalim zaradi prej napisanega, sicer je to Hrvaški problem, mi imamo dovolj svojih.
Hrvati, (čeprav jih ne maram preveč), so v bistvu občudovanja vreden narod. Ko gre za Hrvaško se vsi postavijo v vrsto (glej kaj se je dogajalo na zadnjem nogometnem prvenstvu)..
Tole je sicer iz arhiva, ampak to je to:)
www.youtube.com/watc...56OusNnEFU

Pa tudi to ni čisto res, ker na fronti so takrat samo eni žrtvovali svoja življenja (medtem ko so se ostali sončili v Zagrebu), in je jasno da zdaj pričakujejo določena priznanja in prenzije..Celo mi v Sloveniji imamo svoje veterane, Hrvati jih imajo pa še 10x več.

Ampak to ni point, vse te penzije in priznanja so peanut v primerjavi s tem kar je pokradla mafija. Isto velja za Slovenijo.

Strani: 1