Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[PyotrNovak]
Sem ze veckrat nalepil tole piramido prebivalstva z grozljivim trendom, vecina pa lalalala. Ceprav pomeni grdo prihodnost, sploh pri nas kjer je ideal cimprej v pokoj. KDO bo zasluzil za pokojnine????
Grozljivo je to, da so to izredno dolgotrajni trendi. Fasist Orban DELA na tem. Sem proti VSEM podporam, toda za druzine z veliko otroki mi niso problematicne. Da ne omenjam bega najbolj sposobih. Za nase politike sta ti temi irelevantni. Resitev teh vlad so vedno visji davki in dusenje podjetnistva.

www.stat.si/PopPiram...amida2.asp

Kaj je macek, kako bos odmijavkal tole??
Podpore so vedno bile in verjetno, v taki ali drugačni obliki vedno bodo!

Preprosto kot pasulj!!

ŠE TOLE!! : Kar se pa otroških podpor tiče, pri nas NE BO kakšnih bistvenih sprememb, tudi če jih boš dvignil še za 100%.... Ker že zdaj velika večina vztraja pri 1 otroku, .... nekaj družin bi sicer pridobilo, predvsem tiste, ki imajo starše, ki ne morejo dobiti službe in seveda romske družine. Tudi tem boi se standard izbolšal....

Kar ti hočem DOPOVEDATI ni to, da so vsega krive podpore, subvencije ... in podobne zadeve, ampak, da gre tukaj za STANDARD (njegovo višino) in tudi davke in druge zadeve.....

Za konec še vprašanje: Saj ne, da podpiram ali zagovarjam Levico, vendar če si že tako razočaran (da ne napišem prestrašen), in glede na to, da imaš firmo, ki ima 100% izvoz, zakaj se ne preseliš, če ze ne v Litvijo ali Latvijo, pa vsaj v Budimpešto? Otroke daš v mednarodno šolo, če te zgrabi domotožje, se vsedeš v avto in zapelješ v slo, sploh ni daleč, za 1M forintov/mesec bi bil tam Car! Če že tako razmišljaš o begu ali odhodu.....