Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.879
ZDA so naredile google in se marsikaj, kar ti omogoca marsikaj. Taki razmisleki sodijo v cas kocij, ne zeleznic in avtomobilov. Slonis na sanku in simfas? In mislis, da Boga za brado drzis in pljuvas, grizes roko, ki te hrani? Butljem ni pomoci. In Vestagerjeva je buteljnakvadrat. Dreza, beza, mi jih bomo pa dobili po prstih. In prav ti je. Meni ne, ker sem proti Vestagerjevi za multinacionalke ZDA, ki nam lajsajo in bogtijo zivljenje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2724101

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[FIN-454644]
ZDA so naredile google in se marsikaj, kar ti omogoca marsikaj. Taki razmisleki sodijo v cas kocij, ne zeleznic in avtomobilov. Slonis na sanku in simfas? In mislis, da Boga za brado drzis in pljuvas, grizes roko, ki te hrani? Butljem ni pomoci. In Vestagerjeva je buteljnakvadrat. Dreza, beza, mi jih bomo pa dobili po prstih. In prav ti je. Meni ne, ker sem proti Vestagerjevi za multinacionalke ZDA, ki nam lajsajo in bogtijo zivljenje.
Saj nisi menda pričakoval, da se bodo predsedniki razvitih in velikih držav EU podvizali Trumpu in njegovem izzivanju? Evropski predsedniki se morajo odzvati že zaradi lastnega ponosa in svojih volivcev, saj preprosto morajo dati Trumpu vedeti, da je konec z ameriškim izsiljevanjem. Evropa First!

Strani: 1