Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
[bc123a]
> [depersin]
> Tudi mene se tiče in živim v bloku. Pa vem, da se nekateri pritožujejo čisto čez vse.
No, potem ti pa prizelim, da sosedje levo, desno, nad in pod tabo zacnejo na ful oddajati preko AirBnb.
Me ne bi motilo.
Clovek, tam parkiranje ni dovoljeno, ampak ga vsi tolerirajo, ker je premalo parkirnih prostorov in se od smetarjev (ki v tisto ulico vozijo rikverc, slava jim) do redarjev in seveda obiskovalcev po zdravi pameti strinjamo, da je parkiranje tam pac najboljsa resitev, ki nobenega ne moti.
Če ni narisanih črt, tudi kdo drug tam "narobe" parkira, prepričan sem, da niso samo tujci, ampak kar vsi po malo.
To nima zveze z hotelom. Hotelski pozari so cisto druga zadeva kot pozar v bloku, v katerem so stanovalci, ki dobro poznajo objekt. Ampak ti si pametnejsi kot 100 let standardov, razumem.
Ti samo iščeš izgovore za vsiljevanje svoje omejene miselnosti. Pred časom si tudi zagovarjal en bustast zoning v New Yorku, zaradi česar je manj ponudbe hostlov in je vse skupaj dražje.

Evakuacijskih načrtov itak nihče ne bere. Ko je požar gredo tam, kjer je jasno označeno ali skozi glavna vrata.

Če se stranka strinja s tem, kar nekdo preko Airbnbja ponuja, je vse v redu.

Pri teh omejitvah gre za ščitenje hotelirjev.
Master kljuc rabis zato da ne rabijo gasilci lih vsakih vrat lomit, mater vola...
Ja in? Naj se vsak lastnik odloči, ali bo imel master ključ za edina vrata, ali bo pač vsakič klical gasilce.