Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
[bc123a]
> [depersin]
> Ni čudno, da zaupanje v EU kopni ob takih neumnih ultimatih. EU naj omogoči, da bodo podobna podjetja lažje poslovala in jih države ne bodo mogle ovirati.
Aj ne bluzi. Sobodajalstvo in taxi sluzba obstajata ze desetletja. Imata svoje jasne uzance, ki nikakor ne skodijo potrosnikom.
Vidim, da si ratal en velik fan pretiranih regulacij in zaščit hotelov in podobnih stvari.

AirBNB deluje čisto v redu, države pa ščitijo hotele in podobno. Namesto, da bi omogočili normalno delovanje - in s tem tudi pobiranje davkov Airbnb-ju.
To da se par frajerjev iz silicon valleya spravi k biznisu z mesijanskim kompleksom spreminjanja sveta, na tem nic spremeni. Sploh ce jim je edini nacin kaksnekoli dodane vrednosti to, da se ne drzijo predpisov.
Problem je v tem, da je so predpisi v precej državah pretirano neživljenjski.
V mojem bloku nekdo na crno oddaja airbnb, in ne, ni mi vsec.
Zato, ker tebe nekaj moti, naj bi kar vse prepovedali?
Ze studentski obrat na 10 mesecev je motec, kaj sele menjavanje gostov na vsakih nekaj dni.
Vidim, da tebe motijo stvari, ki se te čisto nič ne tičejo. Kaj pa je narobe, če tam v enem bloku eni pridejo in grejo? Mene nič.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2723955

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[depersin]
Vidim, da tebe motijo stvari, ki se te čisto nič ne tičejo. Kaj pa je narobe, če tam v enem bloku eni pridejo in grejo? Mene nič.
Ti si zelo pameten, ko se te ne tice. V blokih je tako, da so doloceni dogovori, pisani ali nenapisani, ki se jih stanovalci drzijo in vsak nov rabi nekaj casa, da jih zakapira. Zadnjic je en nizozemec cel teden parkiral cez dva parkirna prostora (ki seveda niso narisani ampak vsi vemo kako se parkira, da je optimalno). V soseski kjer je itak pomanjkanje parkirisc.

Seveda so evakuacijske poti, pozarni alarmi, sheme evakuacije, master kljuci, 24 urna recepcija in podobne hotelsko-specificne stvari zate neumnosti.

Strani: 1