Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-106712 sporočil: 3.698
Kot je na kratko napisal eden od komentatorjev: Dober prispevek, čeprav se ne strinjam z vsem.
Tudi jaz sem malce zmeden, sploh glede naslova in kasneje napisanega. Kar takole navesti, da smo 4x bogatejši, je mimo. Jaz žal nisem. Bil bi, če bi imel 4x višjo plačo bo nespremenjenih odhodkih. Tu se pa lahko debata začne.
Žal je pisec spustil nivo članka ob omembig.Novkovića, Človek je šalabajzer in v življenju ni počel nič koristnega. edino, kar zna povedat je, da bo dvig minimalca pokopal slovensko ekonomijo.
Včeraj sem pri alternativnem zdravilcu, kjer so vrste dosti daljše od tistih v našem zdravstvu in je seveda samoplačljivo, ker tja pridejo samo najbolj obupani ljudje, kjer jim zdravniki, katerih predstavnik pravi, da bi morali zaslužiti nekaj tisočakov na dan slišal, da ima medicinska sestra (ne dela v bolnišnici) 580,-EUR plače. Za posrat. Mimogrede, če ti zdravilec ne zna pomagat, ne računa ničesar, oz. vrne denar.
Morda pa pisec nikdar ne posluša Vala 202, kjer se zbira za otroke, ki nimajo nič od 4x bogatenja na račun BDP. Pisec tudi najbrž ni slišal o več 10 mio. davčnih dolžnikih, ki nikdar ne plačajo dolga in so morda ravno tisti na cesti, ki so brezobzirni, ko se jim na poti pojavi clio.
Morda pisec še ni občutil, da čeravno plačuje vsak mesec zdravstvo, s strani tega zdravstva ni deležen takšnega tretmaja, kot leta 1981 in mora za svoj zdravje še dodatno seči v žep in plačati storitev. Itd., itd.
Dobro bi bilo, če bi avtor članka malce manj posploševal in se ozrl okoli sebe, morda bi mu dalo kaj misliti. Lafferja pa naj si za nekaj časa nekam vtakne.