Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[sopranos]
Jaz bi Google raje prisilil v to, da bi mi omogočil prilagoditev mojega Androida mojim željam. Recimo, če bi želel izbrisati Facebook ali Chrome, bi to lahko storil. Da bi Google v svoje Google Playu naredil zadeve tako, da meni ne bi bilo potrebno deliti preveč informacij z zunanjimi ponudniki aplikacij. To, da Google nekaj prednaloži mene niti malo ne moti. Ker 80-90% ljudi je s tem zadovoljnih in ne bodo veliko spreminjali.
Vse aplikacije razen sistemskih lahko izbrises in blokiras. Tudi chrome. V bistvu je chrome samo uporabniski vmesnik za googlov web rendering engine, ki ga pa ne mores izbrisati, ker so prakticno vse aplikacije odvisne od njega. Lahko si instaliras Firefox, ki ima svoj rendering, a aplikacije X ki uporablja googlovo sistemsko storitev ne mores seveda prepricati, da bi uporabljala recimo firefoxov engine za rendering, ampak to bi bilo ze zelo zelo zelo tezko sploh narediti mozno.

Ce ne mores izbrisati facebooka to ni krivda googla ampak branda telefona. Na mojem facebooka nikoli ni bilo.