Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
[bc123a]
> [mrkolice]
> a mi zna kdo razlozit v cem je finta serij? zadnji dve, ki sem ju gledal, sta bili Max Headroom (88) in Cracker (93). ajde, sporadicno se blackadder.
>
> ne vem, meni se zdijo bivanjski samomor. gde smi bili? nigde. sta smo radili? nista. cohanje po jajcih. kaj zamujam?

Meni so serije šle na živce dokler nisem nabavil netflixa, ker vedno kaj zamudiš, pa je nemogoče naprej gledat.

Kaj je privlačnost? Vsak dan bi rad recimo nekaj televizije zvečer, pa imaš samo pol ure ali uro časa. Filma ne moreš gledati, ker je predolg, in ti jih (dobrih) tudi zmanjka.
ja, to lahko razumem, en per pa pol ure relaksa z nogami v luft. na k mi gre edino, ker imam vtis, da je vse tako narejeno, da se folk navlece. pol pa posledicno rajs sploh ne slatam.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2723700

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[mrkolice]
> [bc123a]
> > [mrkolice]
> > a mi zna kdo razlozit v cem je finta serij? zadnji dve, ki sem ju gledal, sta bili Max Headroom (88) in Cracker (93). ajde, sporadicno se blackadder.
> >
> > ne vem, meni se zdijo bivanjski samomor. gde smi bili? nigde. sta smo radili? nista. cohanje po jajcih. kaj zamujam?
>
> Meni so serije šle na živce dokler nisem nabavil netflixa, ker vedno kaj zamudiš, pa je nemogoče naprej gledat.
>
> Kaj je privlačnost? Vsak dan bi rad recimo nekaj televizije zvečer, pa imaš samo pol ure ali uro časa. Filma ne moreš gledati, ker je predolg, in ti jih (dobrih) tudi zmanjka.

ja, to lahko razumem, en per pa pol ure relaksa z nogami v luft. na k mi gre edino, ker imam vtis, da je vse tako narejeno, da se folk navlece. pol pa posledicno rajs sploh ne slatam.
Jaz v ta namen trenutno gledam detectorists, pa obcasno friendse, pa prvo sezono star wars - spock and company... i kinda like bojack horseman too :-))

Strani: 1