Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Jaz mam zdaj netflix dve leti in obstaja dobra sansa da bom sel nazaj na piratiziranje, ali pa na kaksen amazon placljiv model.

Moti me to, da mi forsirajo lastne serije. In reeeees ful pogosto se zgodi, da pogledam tri ali stiri epizode, potem pa zacnejo na silo vlect script narazen, da napravijo 10 kosov in potencialno second season.

Zmanjka jim domisljije za realen developement, in potem karakterji naredijo nekaj kar je povsem kontra njihovemu dosedanjemu razvoju ali smislu njihovega generalbega delovanja. Ali pa zacnejo ponavljat isto storijo - ampak ne na duhovit, domiseln nacin Friendsov, pac pa na zdolgocasen prezvecen nacin zadnjih sezon Big Bang Theory.

In to se zgodi tko v cetrti ali peti epizodi - ne v cetrti ali peti sezoni. In potem je ena sama mjka gledat storijo ki ji preprosto ne verjamem. In pac odneham in zacnem gledat nekaj drugega.

A ves kako je bila house of cards gripping prve tri sezone, potem je pa same old same old... vecina serij to dozivi po nekaj epizodah. Disappointing.

Ostajam zato, ker je gor se vedno dovolj stare klasicne produkcije in raznih dobrih serij od drugod, pa mi je bolj fajn na velikem tvju pritisnit na knof kot pa se jebat s torrenti in gledat na pc monitorju.