Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[depersin]
> [deblo]
> Naj enkrat vladajo levi,pa bomo končno videi.Vsaka druga koalicija je izogibanje odgovornosti poslanske funkcije in izigravanje volilcev in volilk. Konec!

Levi nam že ves čas vladajo. Kaj ti ni jasno?
Meni pa tvoje stališče sploh ni jasno, konec! A ti IJJ šteješ za levičarja? No, nekaj bo že na tem. Včasih je bil (pre)zagret komunajzar in kasneje je pisal ponižne prošnje za ponovno članstvo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2723479

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[MarijanMacek]
> [depersin]
> > [deblo]
> > Naj enkrat vladajo levi,pa bomo končno videi.Vsaka druga koalicija je izogibanje odgovornosti poslanske funkcije in izigravanje volilcev in volilk. Konec!
>
> Levi nam že ves čas vladajo. Kaj ti ni jasno?

Meni pa tvoje stališče sploh ni jasno, konec! A ti IJJ šteješ za levičarja? No, nekaj bo že na tem. Včasih je bil (pre)zagret komunajzar in kasneje je pisal ponižne prošnje za ponovno članstvo.
Ti si se izgleda zataknil nekje v začetku osemdesetih. Od takrat so JJ levi dvakrat spravili v zapor, dejanja pa kažejo, da je kot človek zrasel in ni ostal na vašem levem nivoju.
depersin sporočil: 10.224
[MarijanMacek]
> [depersin]
> > [deblo]
> > Naj enkrat vladajo levi,pa bomo končno videi.Vsaka druga koalicija je izogibanje odgovornosti poslanske funkcije in izigravanje volilcev in volilk. Konec!
> Levi nam že ves čas vladajo. Kaj ti ni jasno?
Meni pa tvoje stališče sploh ni jasno, konec!
Saj ti še marsikaj ni jasno.
A ti IJJ šteješ za levičarja? No, nekaj bo že na tem.
Ali je IJJ vladal ves čas? Ne. Zdaj je bil na oblasti Cerar, levičar. Enako je bila prej na oblasti Bratuškova - levičarka.

Z izjemo 5 let, je bila od leta 1992 na oblasti levica ves čas.

Torej...

Strani: 1