Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj pa vas navdušuje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-95084 sporočil: 2.286
[Glavni forum] Tema: Kaj pa vas navdušuje
[#2722561] 11.07.18 14:40 · odgovor na: anon-333107 (#2722544)
Odgovori   +    2
[FrRoSt]
> [matic1982]
> meni je všeč tale del:
>
> "Najnižji davčni razred: v njem je malo manj kot 70 odstotkov vseh zavezancev, ki so plačali manj kot 11 odstotkov celotne dohodnine."
>
> www.finance.si/89351...=514301684
>
> spodbuden sistem ni kej. In če je bilo to v letu 2016, se že na podlagi tega nima veze sekirat, da bi kdaj prišla kakšna razbremenitev. Saj so kakšni bonbonči v smislu nagrajevanja oziroma delitve dobička, ampak to so pač nianse.

Menda ja nisi eden tistih, ki si za obdavčitev BOGATIH PRASCEV!??.... ali KAKO!??

RAJA naj plačuje davke!!!!! Valjda jih ne bodo BOGATI PRASCI!????.... ali KAKO!?? :)


hehe, če bi bilo po moje, bi strmel k enaki obdavčitvi, ne glede na višino dohodka..

Če bi bilo po moje, bi strmel k spodbudnejši davčni politiki, vendar ne v smislu raznih olajšav, ampak kar generalno.

Kaj sploh je biti bogat v SLO. Midva z ženo nimava visokih dohodkov, pa so nama naračunal najvišji prispevek za vrtec :)

Ampak saj logično, da jih veliko plačuje nizke prispevke za vrtec, če je pa 70 odstotkov vseh zavezancev v najnižjem davčnem razredu :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2722561

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Kaj pa vas navdušuje
[#2722726] 12.07.18 11:28 · odgovor na: anon-95084 (#2722561)
Odgovori   +    0
[matic1982]
hehe, če bi bilo po moje, bi strmel k enaki obdavčitvi, ne glede na višino dohodka..

Če bi bilo po moje, bi strmel k spodbudnejši davčni politiki, vendar ne v smislu raznih olajšav, ampak kar generalno.

Kaj sploh je biti bogat v SLO. Midva z ženo nimava visokih dohodkov, pa so nama naračunal najvišji prispevek za vrtec :)

Ampak saj logično, da jih veliko plačuje nizke prispevke za vrtec, če je pa 70 odstotkov vseh zavezancev v najnižjem davčnem razredu :)
Če bi bilo po moje, bi tudi stremel k enaki obdavčitvi in višini prispevkov za vse, od perkarcev do redno zaposlenih,.... In ne k nekemu pragozdu pravil in zakonov....

*Samo to je iz tist pravljice: Sanja svinja o kukuruzu, al kukuruza nema... :)

Strani: 1