Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj pa vas navdušuje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Kaj pa vas navdušuje
[#2722542] 11.07.18 14:03 · odgovor na: anon-204390 (#2722458)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
KAj je pesnica sploh želela povedati s tem člankom ?
NIČ ni hotela povedati s tem člankom. :) Zanima jo samo, KAJ pa VAS NAVDUŠUJE!??

JAZ sicer veljam; če že ne za SKRAJNEGA EKSTREMISTA, ki se ne strinja (VEDNO) z določenimi uporabniki, pa vsaj za ČUDAKA. :)

NAVDUŠUJEJO me predvsem (razni) komentarji, ki jih prebiram po netu in seveda tudi po (domačih) financah. :)

(Nekaj primerov:))
rename[8169]
Na tem mestu lahko spet spomnim na tisti bolgarski (?) izrek, ki ga je parkrat posredoval (nekdanji Financar) Novica: batko, če ne možeš problem rešiti sa pari, treba ti mnogo pari.

Problem očitno je, ker nimamo "pari", kaj šele "mnogo pari" :-P

Zato bo otroška kirurgija katastrofalnem stanju toliko časa, dokler se problematike zdravstva ne bo nihče resno lotil in realiziral tri najpomembnejše korake:
- ukinitev monopola ZZZS
- izenačitev javnega in zasebnega zdravstva (pacientova prosta izbira)
- prepoved hkratnega dela v javnem in zasebnem zdravstvu.
javno in zasebno zdravstvo PAČ ni izenačo NIKJER v svetu.... temu se reče, mislim da, s strokovno tujko: oksimoron :D

prepoved hkratnega dela v javnem in zasebnem sektorju..... No tukaj ne gre za oksimoron, sploh.... Tukaj gre za prepoved!!

Torej, odloči se: ali boš naš, ali pa njihov... :) Delo (tudi morda kakovost in storilnost dela) v končni fazi s tem nimata nič... :)

forum.finance.si/?t=207268

Ali pa: slovenecnb1[2686]
V normalni ekonomiji so del aneksov samo izredna dela ( nepredvidena) vse ostalo je splanirano v nulo naj dajo iz svojega žepa če niso dobro splaniral kot mora vsak gospodarstvenik pojest če se ušteje v predračunu( Magna ) v Hočah celo izgradnja bo cenejša kot so planirali.
forum.finance.si/?f=...242&page=1


OBGLAVITE Hobotnico, zavpije Dobri vojak Švejk, izprazni vrčrk hladnega piva in si z roko obriše peno z brkov :)

Če ZAKLJUČIM::)

Poleg domačih Butalcev in Alice v Čudežni Deželi me (zadnje čase) navduše tud Dobri Vojak Švejk. :D