Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-409644 sporočil: 32
Zadnja sprememba: anon-409644 10.07.2018 15:23
[Petunija1]
> [sars]

> Kaj sedaj vemo? Vemo, da govorimo o vzorčni oceni (ne pa o dejstvu) večjega števila prijav (ne pa primerov) družinskega nasilja (ne pa nasilja nad ženskami), pri katerih ne vemo, kdo je naveden kot storilec (otroci, ženske, moški?). Pri tem pa sploh ničesar ne vemo o absolutnih številkah zgolj o relativnih (ali gre za "podvojitev" iz 1 na 2 primera prijav družinskega nasilja?). To je zate govorjenje o dejstvih?

Vsi podatki so na netu, če imaš cel popoldan čas, jih najdi in preštudiraj, jaz ti jih ne mislim iskati in servirati na krožniku.
Jih ni treba. Priznanje, da je tvoje "miroljubno navajanje dejstev" navadna laž, mi zadošča.
> In za konec še, kako prikladno: "The increase in reports comes as nearly a third of organisations which support victims say they are expecting a cut in funding."

Raziskava, ki je dala omenjene procente je bila opravljena leta 2013, ko še ni bilo govora o teh rezih, tako da, lep poskus diskreditacije, ki pa se ti ni posrečil.
S tem, ko si navedla, da je bila raziskava opravljena 2013, ven pa jo vlečejo sedaj, si moje testiranje kredibilnosti članka zgolj še oplemenitila. Hvala.