Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

QRK sporočil: 2.505
Banka Slovenije = udbaško gnezdo. So nas pa nekje učili, da so naloge NB sledeče: Emisija denarja,stabilnost valute,likvidnost in predvsem nadzor nad bankami...

S priključitvijo na ECB je nalog zmanjkalo, ostale pa so dobro plačane skužbe udbaških potomcev, ki so odlično vršili nadzor. Guvernerji: Arhar,Gaspari, Kranjec in Jazbec bodo prišli v zgodovino. Odlično so nadzirali, mi smo pa že dvakrat dokapitalizirali državne in privat banke.

V 70. letih prejšnega stoletja sem kandidiral za neko vodstveno mesto v NB. Mlečni kadrovik mi je na razgovoru za službo vprašal: Ste vi član ZK ? Moj odgovor je bil: Ne, pa saj to ni bila zahteva v razpisu. Nadalje se je mučil z mano še 5 minut. Takrat so temu rekli: Moralno-politično neoporečen. Pri vojni za Slovenijo sem bil najbrže oporečen.

V BS je treba dati kakšno Ščuko, da zmanjša te krape na 200 novih bančnih delavcev. Eni pravijo, da nam grozi Bratovškova. No, saj Logar ne bo prišel!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2722088

Strani: 1

anon-184333 sporočil: 4.775
Zadnja sprememba: anon-184333 24.09.2018 15:46
[QRK]
V 70. letih prejšnega stoletja sem kandidiral za neko vodstveno mesto v NB. Mlečni kadrovik mi je na razgovoru za službo vprašal: Ste vi član ZK ? Moj odgovor je bil: Ne, pa saj to ni bila zahteva v razpisu. Nadalje se je mučil z mano še 5 minut.
Kaj se mučiš mlečni bebo? Se upaš zdaj Janšota vprašat, če je bil v 70. letih prejšnjega stoletja član ZK? Se sploh ne bo mučil s tabo.

biltenavnoj77 press

Strani: 1