Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor namerava za mandatarja predlagati Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.890
Zadnja sprememba: FIN-454644 06.07.2018 18:07
Ves kaj je perverznosst? Pucnika je frend, ki ga je prodal UDBI, obiskoval v Nemciji. Kot frend. Ko se je Pucnik vrnil, je gonil v svojih knjigah namenjeno zgodovini dramatike lajno: iz oci mu gleda revansizem. Ker se je bal. Za svojo rit. Da bi se mu Pucnik masceval. Pa se mu ni. In to o revansizmu so potem vsi gnali do nezvesti. In zdaj ti gonis isto perverzijo. JJ zagrenjen pa nevemkaj se. Kaksen naj bi bil, da bi bil.Je, kakrsen je. Ima zagovornike in ima nasprotnike.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2721784

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[FIN-454644]
Ves kaj je perverznosst? Pucnika je frend, ki ga je prodal UDBI, obiskoval v Nemciji. Kot frend. Ko se je Pucnik vrnil, je gonil v svojih knjigah namenjeno zgodovini dramatike lajno: iz oci mu gleda revansizem. Ker se je bal. Za svojo rit. Da bi se mu Pucnik masceval. Pa se mu ni. In to o revansizmu so potem vsi gnali do nezvesti. In zdaj ti gonis isto perverzijo. JJ zagrenjen pa nevemkaj se. Kaksen naj bi bil, da bi bil.Je, kakrsen je. Ima zagovornike in ima nasprotnike.
Lej, mene vlada Janše ne skrbi. Ampak ja, Janša je zagrenjen. Lahko mi stokrat rečeš da ni, ampak ne ne prepričaš, ker mi obrazna in telesna mimika pri njem tako deluje.

Si pa vseeno ne želim, da Janša pride na oblast, ker imamo tukaj 100.000 Arabcev, ki se jim je zaprla pot v Nemčijo. Janša naj pride na oblast s pozitivnim sporočilom, z optimizmom, z usmerjenostjo v prihodnost. Pa me potem prav boli, če zamenja nekaj levih ljudi. Ker po sedaj videnem Janša vseeno je človek, ki spoštuje demokracijo. Ravno zato mene ta demonizacija Janše moti. Ampak lej, še vedno mi pa deluje zagrenjen. Kar je po svoje logično. Poglej, Bratuškova, Cerar, morda sedaj celo Šarec so postali predsedniki vlad. Pa nobenemu izmed njih ne bi dal ovce za čuvati, kaj šele vlado voditi.

Ampak vseeno moraš vedeti, da tudi Janša ne more vladati sam. Okrog sebe rabi tudi ljudi, ki mu ne bodo nikoli brezpogojno zvesti. Ker sposobni ljudje so pač individualisti. In z njimi moraš malo v rokoavicah ravnati.

Strani: 1