Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor namerava za mandatarja predlagati Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
A pa je to res situacija, ki si jo želimo?

Jaz bi veliko raje videl, da pride na oblast Janša na način, da se smehlja, ker je ugotovil, da se ne splača zapenjati za vsako malenkost. Se mi zdi veliko bolje, kot pa da pride na oblast zagrenjeni Janša, ki ima v glavi predsvem maščevanje. Ker so ga tolikokrat zajebali in izigrali.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2721783

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.889
Zadnja sprememba: FIN-454644 06.07.2018 18:07
Ves kaj je perverznosst? Pucnika je frend, ki ga je prodal UDBI, obiskoval v Nemciji. Kot frend. Ko se je Pucnik vrnil, je gonil v svojih knjigah namenjeno zgodovini dramatike lajno: iz oci mu gleda revansizem. Ker se je bal. Za svojo rit. Da bi se mu Pucnik masceval. Pa se mu ni. In to o revansizmu so potem vsi gnali do nezvesti. In zdaj ti gonis isto perverzijo. JJ zagrenjen pa nevemkaj se. Kaksen naj bi bil, da bi bil.Je, kakrsen je. Ima zagovornike in ima nasprotnike.
anon-61428 sporočil: 4.493
[sopranos]
A pa je to res situacija, ki si jo želimo?

Jaz bi veliko raje videl, da pride na oblast Janša na način, da se smehlja, ker je ugotovil, da se ne splača zapenjati za vsako malenkost. Se mi zdi veliko bolje, kot pa da pride na oblast zagrenjeni Janša, ki ima v glavi predsvem maščevanje. Ker so ga tolikokrat zajebali in izigrali.
Brez zamere ampak tvoje pisanje spominja na Pogorelca. Janšo je levica izobcila in ga naredila za črnega princa slovenske politike. Nekaj tudi po njegovi krivdi vendar ob vsej tej gonji ni čudno da je bil takšen. Te oznake kot človeka ki hoce le maščevanje, ki podira, ki dela vse da nam ne uspe se ne bo zlahka znebil, razen v drugi vojni.
On lahko dela skoraj kar hoce njegov domet je cca 300k plus minus volivcev kar znese od 20-30 % odvisno od udeležbe. Iluzija je pričakovati 50+ v normalnih razmerah z obstoječim volilnim sistemom.
Lahko pa desnica pobere vecino ce bi se aktivirale druge stranke saj je SLS adijo, NSI pa s to neucakanostjo hiti v objem leve vlade. Po tem NSI ne reši nobena cerkev s pridigo vsako nedeljo. Res poznam dosti ljudi, ki voli levico in hodi v cerkev nedeljo toda njih NSI ne bo dobila.
Najverjetnejši scenarij je da bo leva stran dobivala volitve, vsake toliko na 15let pa dala vlado z omejeno sposobnostjo odločanja desnici, nakar bo spet ene 20let lahko nabijala da so desni vse uničili.
Glede na to kar vidim ko grem v tujino so resitve preproste, učinkovite in zanesljive vendar jih je enostavno nemogoče vpeljat dokler imajo glavno besedo ljudje ki ščitijo obstoječe močvirje ki postaja vedno bolj nekontroliran kaos.

Strani: 1