Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor namerava za mandatarja predlagati Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[sopranos]
Ja, za marsikaj so krivi politični nasprotniki. Tudi Pahorja so stalno jebali in pluvali.

Ampak Pahor je znal to obrniti sebi v prid. Janša pa tega ne zna in vedno znova pade na provokacije.

Recimo jaz sem tak človek, da me politika zanima, jo spremljam, o njej razmišljam. Velika večina se pa odloča po nekem trenutnem navdihu. In za take Janša dela napako za napako. Za to zadnjo kampanjo se je malo skuliral. In če mu uspe to držo obdržati, bo dobil večjo podporo na naslednjih voltivah. Ampak še vedno bo potreboval zaveznike. Naj zato ne "ubije" NSi, ampak močna NSi in vrnitev SLS v parlament je njegova rešitev.
Pahor se je naredil žrtev in pomaknil proti sredini, ter pobral glasove obeh strani. Tako doživlja napade iz obeh.
Desnica je zmagala, ko je Rop delal napako za napako in enostavno sam dovolil zmago.
SDS sama ne rabi nic vedno bo 20-30 zagotovljenih in za stanje v drzavi kriva levica, ona ki stalno vlada. SDS bi sam lahko ustanovil se bolj desno stranko npr. kak Grims bi bil vodja in po tem levica nebi mogla obtožit da je SDS skrajna desna stranka in bi lahko izpadla se bolj povezovalno. Ampak vprašanje, ker JJ je najboljsi ko je kriza.
Morda ga bodo spet izstrelili sami ko bo Šved, Nemec rekla stop migranti in se jih bo tukaj nakopičilo ene 100k. Pol bodo sami prosili desnica pomagajte.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2721779

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
A pa je to res situacija, ki si jo želimo?

Jaz bi veliko raje videl, da pride na oblast Janša na način, da se smehlja, ker je ugotovil, da se ne splača zapenjati za vsako malenkost. Se mi zdi veliko bolje, kot pa da pride na oblast zagrenjeni Janša, ki ima v glavi predsvem maščevanje. Ker so ga tolikokrat zajebali in izigrali.

Strani: 1