Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
[MarijanMacek]
Jaz ne branim nobenih lumparij, sploh nisem iz gradbenih logov. Če pa nekdo na željo naročnika nekaj naredi, se spodobi, da se plača.
Seveda se ne sprašuješ, zakaj naročnik že na začetku ni tega predvidel in se potem izmišljuje?

Zato, da izbrani zasluži. Vse to je zmenjeno vnaprej. Tako, kot je bilo pri Ivanu Zidarju, je tudi tukaj.
Če misliš, da je šlo za fiktivno delo, prosim preveri in podaj dokaze.
Meni ni treba nič. Imam pravico si misliti karkoli in tudi povedati karkoli. Za dokaze imamo primerne vladne službe, ki bi se o tem morale zganiti, pa se ne.
Me pa seveda čudi, da so šli v razpis brez obnove napajanja na obstoječem tiru. Ampak tisti, ki nič ne delajo se nikoli ne motijo,
In to je zdaj izgovor.
Da se pa vse splanira v nulo, kot trdi neko seme na tem forumu je pa idiotizem na N-to.
Pri takih stvareh se splanira v nulo. Kar probaj se pri zasebni firmi zmotiti za četrtino stroškov. Ne bo brez posledic.

Lahko se zmotiš za nek drobiž, ne pa za četrtino celotnega projekta.
Ko že nekateri tako preferiraja Turke za gradnjo karavank, obstaja vsaj en tunel v Turčiji, ko so ga po nekaj prevrtanih km prenehali graditi. So pač poceni izpeljali geološke preglede...
Pregledi bi morali biti že narejeni, da lahko izvajalec sploh poda ponudbo. Spet si naredil napako.