Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
[MarijanMacek]
Sicer je pa s temi aneksi tako. Če si naročnik zaželi dodatno delo,kot v tem primeru, li v primeru Šentvida, ga pač mora plačat. In to nima nobene zveze z osnovno ponudbo, razen če ni slučajno kje člen, da mora izvajalec brezplačno ustreči vsaki muhi naročnika. Pa brez zamere ti in novinar.
Ti za vsako ceno braniš to državno ropanje. Vsa ta izmišljevanja so itak dogovorjena, da lahko potem ta pravi dobro služi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2721631

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[depersin]
> [MarijanMacek]
> Sicer je pa s temi aneksi tako. Če si naročnik zaželi dodatno delo,kot v tem primeru, li v primeru Šentvida, ga pač mora plačat. In to nima nobene zveze z osnovno ponudbo, razen če ni slučajno kje člen, da mora izvajalec brezplačno ustreči vsaki muhi naročnika. Pa brez zamere ti in novinar.

Ti za vsako ceno braniš to državno ropanje. Vsa ta izmišljevanja so itak dogovorjena, da lahko potem ta pravi dobro služi.
Jaz ne branim nobenih lumparij, sploh nisem iz gradbenih logov. Če pa nekdo na željo naročnika nekaj naredi, se spodobi, da se plača. In skrajno perverzno (recimo od pisonov na Financah) je namigovati na nepošten zaslužek in govoriti, da je pa potemtakem nekdo drug bil cenejši v ponudbi. Vredno pisuna in ne novinarja, zlasti ne novinarja finančnega časopisa.
Če misliš, da je šlo za fiktivno delo, prosim preveri in podaj dokaze. Sam vem iz nekaterih poročil na drugih forumih, kaj je bilo narejenega, v najbližji prihodnosti, ko me bo pot zanesla v Koper pa lastnoročno preveril.
Me pa seveda čudi, da so šli v razpis brez obnove napajanja na obstoječem tiru. Ampak tisti, ki nič ne delajo se nikoli ne motijo, imam občutek za večino forumašev, ostali pa se napakah učimo. Da se pa vse splanira v nulo, kot trdi neko seme na tem forumu je pa idiotizem na N-to. Ko že nekateri tako preferiraja Turke za gradnjo karavank, obstaja vsaj en tunel v Turčiji, ko so ga po nekaj prevrtanih km prenehali graditi. So pač poceni izpeljali geološke preglede....

Strani: 1