Zasebnost

Strani: 1 2 3

bobek13 sporočil: 4.301
[#2720899] 02.07.18 12:27 · odgovor na: anon-207617 (#2720894)
Odgovori   +    7
[NemirniTujec]
> [jeanmark]
> To mora biti novinarska raca (ali kaj podobnega).
>
> Če bi se pa to res potrdilo, bi me pa še najmanj skrbel rezultat tega konkretnega imenovanja, ampak precej bolj vse ostalo, kar bi bilo v sklopu teh koalicijskih mešetarjenj zmenjeno v ozadju. Če ona dobi to, kaj so potem izpogajali tisti, ki so dobili še precej več glasov.
>
> Skratka, ne verjamem, dokler ne bo res. Če pa bo, se bom pa krepko zamislil. Ker ne. Ne more biti res.

V sloveniji bo treba ustanoviti Urad za strokovno druzbeno presojo (USDP).

Placa naj bo vsaj 10K neto po glavi, pa enih 50 do 100 delovnih mest naj ima, in vsako leto eno porocilo spise (lahko po zelji tudi vmesna mesecna) in odda v branje vladi.

Da bomo lahko tja parkirali Bratuske in Erjavce in Zidane Vepre, polozaje z vplivom pa namenili ljudem ki vsaj priblizno vedo kaj delajo.

Zelo pomembno je, da so place na tem Uradu visje kot na resnih vplivnih polozajih, pa se kakih 50 mio proracuna za razno dobavo kulijev in sekret papirja mora USDP imeti, da bodo lahko probavali komu kaj "zrihtat".

Failed state.
kakorkoli se ta ideja zelo (zelozelo sogar:-)) čuje, ded ti močno podcenjuješ ego teh asov, ni šans da se dajo inštalirat za (še njim očitno in jasno) fikusov podstavek, čeprav nam je vsem ostalim jasno, da je en takšen podstavek edino dovolj neškodljivo (za vse razen njih samih seveda;-)) mesto za tele egomanijake...

:-)

lpA
crt sporočil: 27.686
[#2720906] 02.07.18 12:51 · odgovor na: jeanmark (#2720888)
Odgovori   +    8
[jeanmark]
To mora biti novinarska raca (ali kaj podobnega)
recimo kljunac :)))
crt sporočil: 27.686
[#2720909] 02.07.18 12:55 · odgovor na: (#2720907)
Odgovori   +    7
[rename]
> [crt]
> > [jeanmark]
> > To mora biti novinarska raca (ali kaj podobnega)
>
> recimo kljunac :)))

wc račka :-P
you win
anon-136457 sporočil: 57
[#2720911] 02.07.18 13:06
Odgovori   +    12
To je oseba, ki je skupaj z Jazbecem in takratnim ministrom za finance prodala (drago zadolžila) Slovenijo pri tujih finančnih skladih. To je bil čas, ko so ti skladi nabijali, da Slovenija ne bo zmogla. Ko so jo zadolžili in to neverjetno drago in je dolg narasel iz manj kot 50% na več kot 80%, pa je postalo vse lepo in prav. Kar naekrat ni bilo več tveganj. To je približno tako. Na mesec prejemate kot družina 1.000€. Od tega imate 480€ kredita. Banka zažene halo. Nato vam da dodaten drag kredit. Sedaj plačujete 800€, haloja pa ni več.
Pa ne samo to. To je trojica, ki je dala na seznam za prodajo vrsto podjetij, ko je bil za to najmanj primeren čas. Vlogo Jazbeca spremljamo. Prav tako kakšne zaposlitve so dobili tako Jazbec kot Čufer. Alenka je pač tako zelo zamočila, da jo niti tuji gospodarji niso mogli rešiti. Je pač premalo prostora, da bi se spuščal dalje. Po internetu kroži dokument v katerem je jasno opisano kako se državo podredi in poceni pokupi njeno imetje. Nevem zakaj ti tujci ne pridejo k nam z Greenfield naložbami.
jeanmark sporočil: 2.903
[#2720916] 02.07.18 13:28 · odgovor na: (#2720907)
Odgovori   +    0
[rename]
> [crt]
> > [jeanmark]
> > To mora biti novinarska raca (ali kaj podobnega)
>
> recimo kljunac :)))

wc račka :-P

Drugače bi pa ravno Jeanmark moral vedeti, da to ni raca, ampak dejanska zahteva AB.
nimam insiderskih...
jeanmark sporočil: 2.903
[#2720919] 02.07.18 13:45 · odgovor na: (#2720917)
Odgovori   +    4
AB je zagotovo jasno, da ji ministrski fotelj ne zagotavlja eksistence; še manj pa odskočne deske v EU; kar je njen cilj. Zato ji v bistvu zelo ustreza, da ni izvoljena v parlament; kot predsednica stranke pa si bo lahko izpogajala svojo prihodnost.
My $0.02
Jaz AB spoštujem. Ampak iz čist higienskih razlogov se mi zdi, da ni primerna za to mesto.
FIN-454644 sporočil: 11.106
[#2720924] 02.07.18 13:52 · odgovor na: najobj (#2720847)
Odgovori   +    3
Stoji, so rekli, da se svet okrog zenske riti vrti.
Micare sporočil: 1.582
[#2720925] 02.07.18 13:52 · odgovor na: anon-207617 (#2720894)
Odgovori   +    2
Nisem vedel, da imajo gospa ekonomsko izobrazbo. Izkušnje ima pri odiranju skupine državljanov (NLB, NKBM, kaj seznam podjetij tudi?) A to kaže na strateško usmeritev politike: naše? in evropske? Seveda - mora biti raca.
anon-192977 sporočil: 979
[#2720934] 02.07.18 14:04 · odgovor na: (#2720857)
Odgovori   +    0
Ne to ni Alenka.Jo pa absolutno podpiram.Ne dvomim, da denarja,s katerim BS upravlja, ne bo znala pravilno razvrstiti.Sicer pa je to del javnih financ, ki ji perfektno obvlada.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2720945] 02.07.18 14:26
Odgovori   +    4
pa je to ziher objavil Radio Slovenija? da ni bil kje Radio Erevan?

:-)))

lpA
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2720949] 02.07.18 14:40 · odgovor na: XHKSV1 (#2720879)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 02.07.2018 14:53
[XHKSV1]
Če prav razumem, prof. napredne ekonometrije Igor Masten ni primeren za guvernerja, Alenka Bratušek pa ja? O bože.
Prav si razumel. Pusti strokovnjake, ki ne rinejo v politiko na miru, da delajo. Že od nekdaj se za nekoga, ki se ga onemogoči po domače reče, da so ga zašili. Sicer pa problemi levo sredinskih strank niso primarne ampak sekundarne narave. Primarni problem je, da zmagovalna stranka zaradi kolovodje ni sposobna sestaviti koalicije in naj se zato zaradi tega od tam ne jamra.

OrbaNova24tv press
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2720962] 02.07.18 15:02 · odgovor na: (#2720957)
Odgovori   +    6
[Petunija1]
Če je lahko Šarec premier je lahko tudi Bratuškova guvernerka BS. Kot pravi zakon o enakopravnosti, enakopravnost med spoloma bo dosežena takrat, ko bo lahko vsaka povprečno sposobna ženska zasedla katerokoli najvišjo funkcijo v državi, tako kot to že tisočletja počnejo moški. Deal wit it!
Ah, še drugi alias Bratuškove se je javil. Kak si? Je bil Jernej priden danes?
1126DXSXU sporočil: 273
[#2720985] 02.07.18 15:41
Odgovori   +    0
Končno ena prava izbira.

Če je uspela proračun glihat, bo menda tudi tole BS, za katero itak noben ne ve zakaj ima 400 zaposlenih in ne 40 za kolikor imajo dela.

Glede teh idej o znanju in profesorjih, ki naj bili najboljši za take stvari, pa se lahko pove samo tisto o "3 profesori v vladi, oropala država "
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2721043] 02.07.18 19:32 · odgovor na: (#2721000)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
> [jani1974]
> > [Petunija1]
> > Če je lahko Šarec premier je lahko tudi Bratuškova guvernerka BS. Kot pravi zakon o enakopravnosti, enakopravnost med spoloma bo dosežena takrat, ko bo lahko vsaka povprečno sposobna ženska zasedla katerokoli najvišjo funkcijo v državi, tako kot to že tisočletja počnejo moški. Deal wit it!
>
> Ah, še drugi alias Bratuškove se je javil. Kak si? Je bil Jernej priden danes?

Paranoia much?
Zakaj paranoja? Jaz sem tvoj skrivni oboževalec!
sopranos sporočil: 11.408
[#2721063] 02.07.18 21:24 · odgovor na: jeanmark (#2720919)
Odgovori   +    7
[jeanmark]
> AB je zagotovo jasno, da ji ministrski fotelj ne zagotavlja eksistence; še manj pa odskočne deske v EU; kar je njen cilj. Zato ji v bistvu zelo ustreza, da ni izvoljena v parlament; kot predsednica stranke pa si bo lahko izpogajala svojo prihodnost.
> My $0.02

Jaz AB spoštujem. Ampak iz čist higienskih razlogov se mi zdi, da ni primerna za to mesto.
A te lahko vprašam ali to spoštovanje temelji na kakšnih dejstvih ali bolj na občutkih?

Ker jaz to mojstrico osebno poznam, tako kot kar nekaj ostalih politikov. In kar lahko rečem o njej je, da ji kot prvo manjka intelektualna širina. In kot drugo, manjka ji moralne integritete. V času v katerem živimo, ko se za vsako ceno forsira ženske, je bolestno ambiciozna Alenka odkrila svojo priložnost in tržno nišo. Da pomanjkanje intelekta nadomestiš z agresivnostjo. Ker konec koncev živimo v družbi, kjer dejstva niso več pomembna. In zato je že agresivno kokodakanje dojeto, da je nekdo dovolj pameten in sposoben za zasedbo pomembne politične ali strokovne pozicije.

Če je Jazbecu manjkalo bolj to drugo (no, v vrstah bančnikov je to bolj redka karakterna lastnost), mu zagotovo ne moremo očitati pomanjkanje intelekta.
jeanmark sporočil: 2.903
[#2721073] 02.07.18 22:53 · odgovor na: sopranos (#2721063)
Odgovori   +    4
A te lahko vprašam ali to spoštovanje temelji na kakšnih dejstvih ali bolj na občutkih?

Ker jaz to mojstrico osebno poznam, tako kot kar nekaj ostalih politikov.
Če pogledao trenutno vrh Slovenske politike: Židan, Mesec, Novakova, Tonin, Cerar, Brglez, Šarec, Erjavec, Han, ... Alenka intelektualno po moje ne odstopa. Nisem dal nobenega iz SDS, pa tudi če bi.

Katere od politikov, ki jih ti poznaš, pa bi intelektualno postavil zelo nad njo?

Bil sem zraven, ko je poklopila Erjavca, Juršo, Hana in Lukšiča (imeli smo "vrh" koalicije), člo se je pa o SDHju. Lej, vem, od zunaj je izgledalo da to vse skuaj ni nič. Ampak, če bi slišal kako je to tam zgledalo, lahko rečem, da super, da je bilo vsaj to. Ker lahko bi bilo še precej slabše.

Tudi glede sanacije bank, bi šlo lahko precej bolje. Lahko bi šlo pa tudi po predlogu SDja, ki je kar dobro pritiskal v smer, da se pač NLBju zagotovi potrebne miljarde, pa naj sam rešuje. Brez DUTB. In takrat so v DUTB še tujci sedeli.

Seveda njena politična usmeritev je za moje poglede precej preveč leva. Hej, kako nenavadno za Slovenijo. Glede na rezultate volitev, pa je to vsaj pragmatična odločitev.

Sposobna se je bila po fiasku z evropsko komisarko, česar ji jaz ne zamerim, po moje je primernejša od naše trenutne in si bi to tudi bolj zaslužila, pobrati in je na dveh volitvah uspela dobiti dovolj, da je prišla naprej. Borila se je.

Nenazadnje, odcepila se je od Zokija, kar ni bila simpl poteza. In je ni gnalo samo častihlepje in aroganca, češ, lako čemo mi, kar sicer zelo pogosto zadane "izbrance", recimo Brglez je klasičen primer nekoga, ki se je prevzel. Koliko je imela pritiskov zaradi Zokija, pa raje ne omenjam.

Skratka, v luči siceršnjih izbir, se mi zdi ena boljših. Če pride do leve vlade, bo vlada z njo boljša, kot brez nje. Kar pa nikakor ne pomeni, da se mi to zdi dobra izbira.

Ja, po moje je recimo JJ čist druga kvaliteta. Na posameznih področjih imamo tudi kandidate za ministre, ki so čist druga kvaliteta. Ki pa jim pogosto manjka tista politična širina in tako recimo ne bi bili primerni za vodenje vlade oz. jih bi bilo škoda.

Pa za konec še o njenem šivilstvu. Jebemu, končala je naravoslovni faks. Lahko se posmehujemo tekstilni tehnologiji, ampak verjento le toliko časa, dokler ne veš za kaj tam gre. V luči siceršnje prevlada FDVjevcev imajo naravoslovci pri meni vseeno dodatne plus točke. Pa sem dokaj od blizu spremljal eno študentko tekstilne tehnologije, in vem, koliko je bilo potrebno za to. Ja, dejmo se delat norca iz štromarjev, ampak po tem, ko narediš meritve. In dejmo se delat norce iz zemljemercev, ampak po tem, ko boš na roke preračunaval sferične trikotnike.

Evo, sem odgovoril?

Sedaj pa prosim, da ti napišeš 5 trenutno aktualnih politikov, ki jih ceniš bolj kot njo. Lahko tudi kakšnega neaktualnega.

Lahko se gremo stališče, vsi so kreteni. Ampak ali ni to le božanje lastnega EGA? In kam te v tej tabelici to potem uvršča v primerjavi z njo?
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2721090] 03.07.18 08:44 · odgovor na: (#2721060)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [jani1974]
> > [Petunija1]
> > > [jani1974]
> > > Ah, še drugi alias Bratuškove se je javil. Kak si? Je bil Jernej priden danes?
> >
> > Paranoia much?
>
> Zakaj paranoja? Jaz sem tvoj skrivni oboževalec!

Zato ker se ti očitno za vsakim grmom prikazuje Alenka.
Ko bi se mi vsaj :-)
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2721094] 03.07.18 09:21 · odgovor na: jeanmark (#2721073)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-184333 03.07.2018 09:29
[jeanmark] > Tudi glede sanacije bank, bi šlo lahko precej bolje. Lahko bi šlo pa tudi po predlogu SDja, ki je kar dobro pritiskal v smer, da se pač NLBju zagotovi potrebne miljarde, pa naj sam rešuje. Brez DUTB. In takrat so v DUTB še tujci sedeli.
Sanacijo bank smo preplačali, ker je bila na horuk ocenjena čez palec zadnjih pet minut. Marsikdo od sto tisoč malih delničarjev je takrat izgubil svoje skromne prihranke za starost, šolanje otrok in pomoč onemoglim staršem. Med njimi so bili tudi upokojenci z nevrednimi pokojninam, ki so zaupali 'varni naložbi' od strani države. Ne razumem tega, da se jim vsaj to ne povrne. Zakopat glavo v pesek in se izgovarjati samo na fantomsko trojko in ne priznat lastne napake, to ni pošteno do nepotrebno prisilno razlaščenih.
jeanmark sporočil: 2.903
[#2721096] 03.07.18 09:27 · odgovor na: anon-184333 (#2721094)
Odgovori   +    0
[picikato]
> [jeanmark] > Tudi glede sanacije bank, bi šlo lahko precej bolje. Lahko bi šlo pa tudi po predlogu SDja, ki je kar dobro pritiskal v smer, da se pač NLBju zagotovi potrebne miljarde, pa naj sam rešuje. Brez DUTB. In takrat so v DUTB še tujci sedeli.

Sanacijo bank smo preplačali, ker je bila na horuk ocenjena čez palec zadnjih pet minut. Marsikdo od sto tisoč malih delničarjev je takrat izgubil svoje skromne prihranke za starost, šolanje otrok in pomoč onemoglim staršem. Ne razumem tega, da se jim vsaj to ne povrne. Zakopat glavo v pesek in se izgovarjati samo na fantomsko trojko in ne priznat lastne napake, to ni pošteno do nepotrebno prisilno razlaščenih.
A je tista študija, ki naj bi to dokazovala, še kar tajna?
philips sporočil: 6.715
[#2721097] 03.07.18 09:31 · odgovor na: jeanmark (#2721096)
Odgovori   +    5
[jeanmark]
> [picikato]
> > [jeanmark] > Tudi glede sanacije bank, bi šlo lahko precej bolje. Lahko bi šlo pa tudi po predlogu SDja, ki je kar dobro pritiskal v smer, da se pač NLBju zagotovi potrebne miljarde, pa naj sam rešuje. Brez DUTB. In takrat so v DUTB še tujci sedeli.
>
> Sanacijo bank smo preplačali, ker je bila na horuk ocenjena čez palec zadnjih pet minut. Marsikdo od sto tisoč malih delničarjev je takrat izgubil svoje skromne prihranke za starost, šolanje otrok in pomoč onemoglim staršem. Ne razumem tega, da se jim vsaj to ne povrne. Zakopat glavo v pesek in se izgovarjati samo na fantomsko trojko in ne priznat lastne napake, to ni pošteno do nepotrebno prisilno razlaščenih.

A je tista študija, ki naj bi to dokazovala, še kar tajna?
Tajni so kriteriji BS. Javno pa je da smo imeli dve oceni, med katerima je bilo 1,5 mrd razlike. In smo izbrali višjo. Niti ne povprečja. Višjo, točno tako visoko da je bilo potrebno zbirasti obveznice.
In tiste obveznice, ki so bile izdane v tujini, so izbrisane samo v slovenkih glavah...
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2721098] 03.07.18 09:34 · odgovor na: jeanmark (#2721096)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-184333 03.07.2018 09:35
[jeanmark]> A je tista študija, ki naj bi to dokazovala, še kar tajna?
To vprašanje je lep primer izikanja. Sem pričakoval nekaj takega.
jeanmark sporočil: 2.903
[#2721099] 03.07.18 09:37 · odgovor na: anon-184333 (#2721098)
Odgovori   +    0
> A je tista študija, ki naj bi to dokazovala, še kar tajna?

To vprašanje je lep primer izikanja. Sem pričakoval nekaj takega.
"Sanacijo bank smo preplačali, ker je bila na horuk ocenjena čez palec zadnjih pet minut."

To je pa čisto ugibanje. Jaz vseeno raje gradim svoje stališče na nečem otipljivem, ne pa na nekih govoricah. Ampak lej, zadeva je na sodišču in le to bo ugotovilo kaj je bilo prav in kaj ne. Midva se tukaj lahko o tem preprirava na dolgo in široko ampak od tega ne bo imel nihče nič. Še najmanj pa izbrisani svoje delnice nazaj.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2721105] 03.07.18 10:01 · odgovor na: jeanmark (#2721099)
Odgovori   +    10
[jeanmark]
Ampak lej, zadeva je na sodišču in le to bo ugotovilo kaj je bilo prav in kaj ne.
To zanasanje na slo sodisca bi bilo smesno, ce ne bi bilo zalostno.

Alencica bi senkala vse od pirana do triglava za pet jurjev mesecno na enem dovolj udobnem stolcku. Vmes bi zapela kako bandierro rosso, in to je vse. Da so tudi vsi drugi taki, hkrati pa slabse zgledajo v tigrasti kikli, je bolj za en kurac tolazba.

Failed state.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2721106] 03.07.18 10:04 · odgovor na: (#2720831)
Odgovori   +    0
[jezdec666]
Daleč je prilezla mojškra tajnica. Vseeno, če bi prvega ki pride danes ob 9_29 pobrali in mu rekli da bo guverner banke slovenije.
Odkar smo del EUR BS itak nima nobene funkcije več. Tako da je res prav vsaka šivilja dobra za to pozicijo.
FIN-454644 sporočil: 11.106
[#2721108] 03.07.18 10:16 · odgovor na: anon-204390 (#2721106)
Odgovori   +    1
Vsak, ki zna gledat pod prste, komur treba in stran, kadar treba.
jeanmark sporočil: 2.903
[#2721109] 03.07.18 10:17 · odgovor na: anon-207617 (#2721105)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [jeanmark]
> Ampak lej, zadeva je na sodišču in le to bo ugotovilo kaj je bilo prav in kaj ne.

To zanasanje na slo sodisca bi bilo smesno, ce ne bi bilo zalostno.
ESČP?
Failed state.
ja. in enim jamranje zadošča.
rx170 sporočil: 6.525
[#2721110] 03.07.18 10:21 · odgovor na: jeanmark (#2721099)
Odgovori   +    3
[jeanmark]
> > A je tista študija, ki naj bi to dokazovala, še kar tajna?
>
> To vprašanje je lep primer izikanja. Sem pričakoval nekaj takega.

"Sanacijo bank smo preplačali, ker je bila na horuk ocenjena čez palec zadnjih pet minut."

To je pa čisto ugibanje. Jaz vseeno raje gradim svoje stališče na nečem otipljivem, ne pa na nekih govoricah. Ampak lej, zadeva je na sodišču in le to bo ugotovilo kaj je bilo prav in kaj ne. Midva se tukaj lahko o tem preprirava na dolgo in široko ampak od tega ne bo imel nihče nič. Še najmanj pa izbrisani svoje delnice nazaj.
Morda je ugibanje vendar glede na to, da sta obstajali 2 oceni z milijardno razliko, je tudi višina dokapitalizaicje bila čisto ugibanje. Sicer pa so vaši koalicijski partnerji po padcu tiste kriminalno nesposbne vlade iz 2012 kričali tudi o 8 milijardni luknji.

Nekaj sklepov o tem pa nam implicira že dejstvo, da za 800 mio dokapitalizirana in za 200 mio prodana NKBM posluje z dobičkom. PA tudi tisto Kovačičevo pričanje o prenosu dobro zavarovanih kreditov na DUTB je šel neopazno mimo.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2721114] 03.07.18 10:54 · odgovor na: jeanmark (#2721099)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-184333 03.07.2018 10:59
[jeanmark]> To je pa čisto ugibanje. Jaz vseeno raje gradim svoje stališče na nečem otipljivem, ne pa na nekih govoricah. Ampak lej, zadeva je na sodišču in le to bo ugotovilo kaj je bilo prav in kaj ne. Midva se tukaj lahko o tem preprirava na dolgo in široko ampak od tega ne bo imel nihče nič. Še najmanj pa izbrisani svoje delnice nazaj.
Ti kar načisto ugibaj kako se počuti nekdo s pokojnino pod 500€, ki je izgubil nekaj deset ali sto evrov delnic namenjenih za pogreb. In kako težko je takemu prihraniti strošek več tisoč evrov za zadnje slovo. Če je še živ.

Kar pa se tiče sodišča in kaj je bilo prav in kaj ne se je ugotovilo pri hrvaških in bosanskih varčevalcih LB. Žal so mnogi v 25 letih prej pomrli in so jim zgradili otipljive nagrobne spomenike. Kar se mene tiče je vseeno kakšne barve kože, vere ali narodnosti, itd je bil opeharjen varčevalec. Glede na podobno stališče naše politike do tujih in domačih varčevalcev se bo za oboje enako ugotovilo in od tega bodo imeli nekaj prej tuji varčevalci kot naši. Čakati na priložnost, da pokojniku ne bo treba povrnit je sramotno in nevredno prepiranja.
Nantl sporočil: 1.160
[#2721115] 03.07.18 10:58 · odgovor na: jeanmark (#2721099)
Odgovori   +    0
[jeanmark]
> > A je tista študija, ki naj bi to dokazovala, še kar tajna?
>
> To vprašanje je lep primer izikanja. Sem pričakoval nekaj takega.

"Sanacijo bank smo preplačali, ker je bila na horuk ocenjena čez palec zadnjih pet minut."

To je pa čisto ugibanje. Jaz vseeno raje gradim svoje stališče na nečem otipljivem, ne pa na nekih govoricah. Ampak lej, zadeva je na sodišču in le to bo ugotovilo kaj je bilo prav in kaj ne. Midva se tukaj lahko o tem preprirava na dolgo in široko ampak od tega ne bo imel nihče nič. Še najmanj pa izbrisani svoje delnice nazaj.

LOL...
Ehh ... ne morš pa da ga jebeš. Če ne gre, pač ne gre.

www.youtube.com/watc...-Ur71ZnNVk

ne morš se vpletat v "kognitive ability" ...
jeanmark sporočil: 2.903
[#2721118] 03.07.18 11:01 · odgovor na: anon-184333 (#2721114)
Odgovori   +    1
Ti kar načisto ugibaj kako se počuti nekdo s pokojnino pod 500€, ki je izgubil nekaj deset ali sto evrov delnic namenjenih za pogreb. In kako težko je takemu prihraniti strošek več tisoč evrov za zadnje slovo. Če je še živ.
Ne boš verjel, imel sem kar nekja pogovorom z ljudmi, ki so izgubili obveznice, kar se mi zdi še precej bolj kritično kot delnice. In praktično za vse bi lahko rekel, da so bili "nategnjeni" na bančnem okencu.

Strani: 1 2 3