Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-346438 sporočil: 17
Kupovanje vikendov kjerkoli je za mene metanje denarja stran. Kupiš vikend in kaj potem? Hodiš na dopust na isti kraj, urejaš vikend, pospravljaš, nakupuješ, kuhaš in spet pospravljaš, plačuješ stroške, te vedno skrbi če je kaj narobe z nepremičnino, ko te ni tam... Kot bi bil doma, samo da zamenjaš zemljepisno lego. Jadransko morje? Kjer je primerno vreme za kopanje v morju cca. tri mesece v letu, pa še od tega je pol deževnih dni, če ne kar viharjev. Hvala, grem raje malo dalj v tujino, magari na Tajsko ali pa AI v Egipt, Tunizijo, Turčijo itd. Vreme stabilno, morje vedno toplo, ljudje prijazni, počitnice brez skrbi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2720333

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.628
[marincatinca]
Kupovanje vikendov kjerkoli je za mene metanje denarja stran.
Tako, ja. Za tebe. Za koga drugega pa ne. Vsak ima svoje preference in generalizirati po sebi je prekomerno samovsecno.
Kupiš vikend in kaj potem? Hodiš na dopust na isti kraj, urejaš vikend, pospravljaš, nakupuješ, kuhaš in spet pospravljaš, plačuješ stroške, te vedno skrbi če je kaj narobe z nepremičnino, ko te ni tam... Kot bi bil doma, samo da zamenjaš zemljepisno lego.
Da, nekaterim to ustreza, nekaterim ustreza "kot bi bil doma".
Jadransko morje? Kjer je primerno vreme za kopanje v morju cca. tri mesece v letu, pa še od tega je pol deževnih dni, če ne kar viharjev.
Zame recimo je jadransko primorje eno najlepših in prijetnih, se posebej ob upoštevanju time/performance.

Nekomu drugemu pac ne. Hvala bogu, ze tako je gneca, ne moremo vsi hoditi na isti konec.
Hvala, grem raje malo dalj v tujino, magari na Tajsko ali pa AI v Egipt, Tunizijo, Turčijo itd. Vreme stabilno, morje vedno toplo, ljudje prijazni, počitnice brez skrbi.
Tudi to je super, ni pa v isti kategoriji. Ne mores za vikend skocit v Turcijo. Ne mores iz Tunizije za en dan nazaj domov, ker imas nekaj za opravit.

Vikend na morju po mojem ni prava izbira za osebe, ki na to gledajo kot na "tistih 14 dni v letu".

Za to se vikenda res ne splaca imet.

Pa se en pogoj je po mojem zelo pomemben glede vikenda. Imas ga zato, ker ga lahko brez problema imas in vzdrzujes in ce te prime, se naslednji dan lahko tudi usedeš na letalo za Tajsko.

Ce tega ni, potem je vikend obveznost in ne luksuz in res "kurc pa tak dopust".

Strani: 1