Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-322213 sporočil: 2.025
Repliciraš samo na moja dva stavka, na katera znaš vsaj približno pametno kaj povedati. Še enkrat! Večinski volilni sistem nosi s sabo večjo odgovornost! In ker ljudje ponavadi z ničemer niso zadovoljni, tudi takšnega "absolutnega" zmagovalca najkasneje po dveh mandatih zamenjajo. In kaj je s tem narobe? Če pa je "vera" da ima SDS najbolj celovit program in odgovore na vse izzive današnje družbe, nora, "vera" da bo to državo bolje vodil nekakšen obrobni lokalni politik brez programa, ki so ga naredili mediji, ali iste stranke, ki so nedavno še sedele skupaj v koaliciji, pa normalna, potem ti Bog pomagaj...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2720001

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[finigospod]
Repliciraš samo na moja dva stavka, na katera znaš vsaj približno pametno kaj povedati.
Fini gospod, nsjlepša hvala za vsaj delno pohvalo. Običajno me na medijih, kjer prevladujejo ljudje tvoje baža zmerjajo z idiotom, pasjejebce in kar je še takih izrazov. Odgovor na samo eno zadevo je pač samo zato, ker se mi vsako nebuloze pač ne da komentirat. Ti pa zamerim, da ne prebereš kritično priporočenga branja. Kaj hočemo, vernika se pač ne da prepričat z nobenim argumentom.

Še enkrat! Večinski volilni sistem nosi s sabo večjo odgovornost! In ker ljudje ponavadi z ničemer niso zadovoljni, tudi takšnega "absolutnega" zmagovalca najkasneje po dveh mandatih zamenjajo.
Ali si prepričan?. Dejstva namreč ne govorijo tako. (Erdogan, Orban,....) Tički hitro najdejo način, da so volitve po njihovih željah.

In kaj je s tem narobe? Če pa je "vera" da ima SDS najbolj celovit program in odgovore na vse izzive današnje družbe, nora, "vera" da bo to državo bolje vodil nekakšen obrobni lokalni politik brez programa, ki so ga naredili mediji, ali iste stranke, ki so nedavno še sedele skupaj v koaliciji, pa normalna, potem ti Bog pomagaj...
Na božjo pomoč se ne zanašam, velja namreč neizprosno dejstvio, Pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal. O celovitosti programov pa prosim ne mi govorit. Izkazalo se je, da ima, oz. je imela, ena stranka v povprečju pravilen program, oziroma je v dveh mandatih ravnala povprečno pravilno, narobe je le to, da je vsakem posebej ravnala ravno nasprotno od potrebnega. Ko je bilo potrebno gašenje je dolivala bencin na ogenj, ko je bilo potrebno dolivati bencin na ogenj, je pa gasila. Sicer se je motiti človeško, toda moder mož se na napakah uči, pa prosim ne na meni. Na tebi lahko pa eksperimentira kolikor hoče. Saj si fin gospod in ne boš protestiral.

Strani: 1