Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

abrame sporočil: 1.628
Ej, ej ti mojster besede. In siromak z 10 let starimi jajci, takimi ki ti jih potem šmirjokl za vogalom šraufa? Značka na plehu nikoli ne premaga razuma, dokler ga vodi obsedenost !!!!!!!! vlečna služba pa sigurno, da ti premaknejo kralja odstavnih pasov bližje proti domu ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2719987

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[abrame]
Ej, ej ti mojster besede. In siromak z 10 let starimi jajci, takimi ki ti jih potem šmirjokl za vogalom šraufa? Značka na plehu nikoli ne premaga razuma, dokler ga vodi obsedenost !!!!!!!! vlečna služba pa sigurno, da ti premaknejo kralja odstavnih pasov bližje proti domu ...
Hmmm, od kod pa zdaj tale privoscljivi izpad?

A ti si un preudaren kupec ki je nedavno pljuval BMW-je medtem ko sam nove Alfe kupuje... pa smo se ti pac malo nasmejali... se vedno je smesno :-)))

Ojooj, a ti si mislil da sem ti jaz neki "premozen gospod" z BMW limuzino??

Nikakor, jaz imam (pri srednjih 30ih) pod ritjo cez 600.000 km s kakimi sedmimi ali osmimi razlicnimi znamkami, skoraj izkljucno delavske bestije, in ko grejo iz mojih rok so resnicno utrujene. In dvakrat se je tudi res zgodilo, da bestija ni hotela naprej, nekoc na zacetku "kariere" pa sem eno hondo celo zaril dol iz ceste.

Ce bi to delal z novimi avti in jih servisiral pri "pooblascenih serviserjih", bi mi menda tudi za kruh in krompir zmanjkalo (kar bi imelo svoje prednosti... trebuh mi ni v ponos :-)))

Upam da sem zdaj vsaj malo olajsal tvoje Alfa travme - ti kar vozi in uzivaj. Ampak neglede na vse to, je Alfo se vedno nespodobno uporabljati v istem stavku z BMW :-)

Strani: 1