Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-319187 sporočil: 39
Da bi volil Šarca bi bil pa strel v koleno. V najbolšem primeru je slaba kopija Jankoviča in Pahorja (hoče bit všečen obenem se pa v kamniku že poslužuje metod Gospoda 10%). Ni mi ravno jasno zakaj bi sploh volil kdo njih, razn hypa, če si ideološko bolj lev je Cerar zagotov boljša izbira.
Sry ampak moti me, ko pridete SDS-ovci na forumu brez trohice samokritičnosti in objektivnosti. Sam osebno sem najbol kritičen do tistega kogar volim. Dela se fama kolk je Janša domoljuben, sposoben in kolk mu je mar za Slovenijo, malo morgen, njemu je mar samo za JJ, drugače bi se umaknil iz politike in ne bi mentalno kastriral SDS-a, da ga bo lahko vodil do smrti. Janša je uničil desnico v Sloveniji in v kolikor bi SDS upokojil JJ ter še kašnega jurišnika, nehal z ideologijo, bi dobil na volitvah 40%, ampak lažje in bolj priročno je ostati ceu življenje v opoziciji in samo jamrat kake krivice se ti godijo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2719556

Strani: 1

depersin sporočil: 10.224
[FIN-557372]
Janša je uničil desnico v Sloveniji
Bi bilo dobro, če bi kdo znal napisati, kako je to naredil.
in v kolikor bi SDS upokojil JJ ter še kašnega jurišnika, nehal z ideologijo, bi dobil na volitvah 40%,
Nič lažjega. Ustanovi desno stranko, kot alternativo Janši, pa bi moral uspeti.

Strani: 1