Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 21.06.2018 15:11
... Zakaj na mundialu vidite oglase novega lastnika Gorenja in ne zahodnih korporacij ...

... OK, mene ne zanima, zakaj na mundialu vidim oglase novega lastnika Gorenja in ne zahodnih korporacij, ampak me bolj zanima, s kakšno pravico RTV Slovenija zatemni vse tuje (= HRT, ORF, ZDF in ARD) kanale, češ da v Sloveniji nimajo pravic oddajanja, tako da gledalci poleg gledanja reklam moramo poslušat komentarje butastega Stareta in senilnega Milovanoviča ... khmm, ker če sem jaz plačal Telemachu naročnino za spremljanje omenjenih zatemnjenih tujih kanalov, sem plačal vse pravice oddajanja vseh oddaj omenjenih zatemnjenih tujih kanalov v Sloveniji vključno z njihovimi prenosi fuzbala ...

P.S.: banda teroristična žabarska ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2719555

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
Moraš biti zelo jezen,da Staretu in Milovanoviću prilepiš take pridevnike.Pri drugem bi jaz dodal še kakšnega pred leti,danes ne vem če bi zadel. Tistim programom in njihovim komentatorjem,ki me obveščajo in prenašajo športne dogodke,sem samo hvaležen,ker so zelo obzirni do mojih živcev in želodca kar omenjena dva nista bila nikoli dokler sem bil prisiljen poslušati njihovo idiotsko klobasanje.
p.s.raje jih plačujem,če temu mora biti tako samo,da jih ne vidim ali slišim.

Strani: 1