Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]
V70 crosscountry 0je discontinued....nadomesca ga v90 cc (ali manjsi v60 cc), ki pa je isti v notranjosti kot v60 in ostali modeli 2018
Tistega za 25kfuntov kar hitro kupi, bos imel mir 10 let ...ce nau prej dizl prepovedan tud gor pri vas, na svobodi :-P
Ja, tle na scobodi je vse vec enoumja... najbrz zato ker sem se jaz sem priselil, ne vem kan bi drugega vzrokovalo :-)

Pozicija: tudi jaz bi imel cross-country, ampak je (nov) predrag, da o servisu ne govorim.
Ista pozicija, ceprav kupujem 10 let stare in sraufam pri domacih majstrih. Zato pa imam rizoto zdaj (subaru outback). Prepricujem zeno, da bo v Toyoti Hilux/Fordu Rangerju se bolj "sefica" kot v xc70... ampak tam bom pa za gorivo zagonil lih vse, kar bi pri xc70 dal za popravila.
Bo pa naslednji avto cx5 ali cx7. Mazda. Most bang for the buks ;-)
Ce si navajen svedskih finih jajc ne bos mel srca kupit rizote za siromake. Bos imel obcutek kot da so zanalasc dali noter poceni plastiko in jugoslovanske sedeze, samo da bi se fiksno pozicionirali k nizkoproracunskim kupcem... tako kot na koncu nisi mogel volit pozarja namesto sds... custva ne dovolijo nizanja udobja :-))) lepo bos skesiral za xc90, in ce te bo kdo gnjavil da denar stran meces, mu bos zabrusil da so ta avto bitcoini kupili :-)))