Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

brera sporočil: 195
Tokrat se ni izteklo, so mislili da bodo dobili še eno odlično firmo zastonj. Ponudba 246,2 Eur je TOTALNA SRAMOTA, za takšno podjetje, kot je Cinkarna Celje.

Naj ponudijo od 900 do 1000 za delnico, potem bo mogoče kdo prodal.

Če ne pa RAUS ven iz Slovenije, tukaj ne bo več poceni razprodaj dobrih podjetij. (primer: Helios, NKBM, Fotona, vse to smo podarili)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2718478

Strani: 1

N1996 sporočil: 90
Ni sramota, ce kdo ponudi toliko kot Ring, sramota je, ce vecina (drzavni lastniki) proda po taksni ceni. Sicer bi pa bila 1/3 zneska, ki si ga zapisal, verjetno sprejemljiva za vecino delnicarjev. Itak, marsikdo meni da je vse vredno 10x vec; ampak ti obicajno nimajo kaj prida delnic:)
spiderman sporočil: 1.741
[brera]
Tokrat se ni izteklo, so mislili da bodo dobili še eno odlično firmo zastonj. Ponudba 246,2 Eur je TOTALNA SRAMOTA, za takšno podjetje, kot je Cinkarna Celje.

Naj ponudijo od 900 do 1000 za delnico, potem bo mogoče kdo prodal.

Če ne pa RAUS ven iz Slovenije, tukaj ne bo več poceni razprodaj dobrih podjetij. (primer: Helios, NKBM, Fotona, vse to smo podarili)
Dihaj, dihaj!!!
Potencialni kupec lahko ponudi kolikor se mu zdi primerno.
Lastnika se pa odloči ali bo prodal ali ne.
.
Šw vedno upam, da bo tvoja miselnost, in tistih, ki to lajkajo, kdaj izginila RAUSS iz Slovenije, čeprav... ...sem zadnje čase zelo skeptičen.
Bomo prej izgimili mi "nenormalni" (by Mencinger - tvoj guru nacionalnega interesa).
.
NKBM dobro podjetje, hahahahahahahaahaha... gimme a break
anon-86525 sporočil: 192
Ni dolgo tega ko je Cinkarni po izjavi vodilnih kazalo slabo in je
vrednost denice padla iz cca 205 EUR na 70 EUR. Ne bi preveč pohlepen, saj se stvari kaj hitro lahko spremenijeo.
FIN-542579 sporočil: 498
[brera]

Če ne pa RAUS ven iz Slovenije, tukaj ne bo več poceni razprodaj dobrih podjetij. (primer: Helios, NKBM, Fotona, vse to smo podarili)
In kaj konkretno od tega si kot lastnik ti podaril? In kdo te je v to prisilil?

Strani: 1