Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Kakor spremljam razvoj bo to se kar precej casa. Kot vsak imperij ima tudi rok trajanja, toda zaton je lahko se precej v prihodnosti.
EU bo ubijala draga energija, pomanjkanje tehnoloskega razvoja, imigranti. Imajo tudi NEOMEJEN pritok najboljsih iz celega sveta. Le zakaj? Narocen sem na thomasnet.com, industrja dela s polno paro, novosti se uvajajo po tekocem traku.

Po grdem scenariju se bodo spet morali zahvaliti US da jih bo resevala.

Tole mi niti najmanj vsec:
War cry: Sweden mobilizes all its reservists for 1st time in 40 years ...
www.rt.com/news/4289...rd-drills/

4 days ago - War cry: Sweden mobilizes all its reservists for 1st time in 40 years (PHOTOS) ... “Our mission is to strengthen Sweden's military defense and ... what foods to stock, how to manage water reserves and, most importantly, how to ...

KAJ lahko strori EU ce se koordinirano organizira kaksna 2 miljona brisacarjev in naredi vstajo?? To ni US kjer bi jih prebivalci pospravili v par urah.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2717790

Strani: 1

anon-187668 sporočil: 5.835
[PyotrNovak]
Kakor spremljam razvoj bo to se kar precej casa. Kot vsak imperij ima tudi rok trajanja, toda zaton je lahko se precej v prihodnosti.
Tudi jaz mislim, da je zaton precej v prihodnosti. Eden od razlogov je ta, da ima večina državljanov ZDA svojo državo rad.

Koliko državljanov EU bi pomemben izum podarili svoji državi? Se je pa to zgodilo v ZDA:

"Before Samuel Ruben’s development of the mercury battery during World War II, carbon zinc batteries were the standard, but they weren’t capable of achieving what the army needed. When they requested an improved version of these batteries, Ruben designed a new mercury battery instead. More compact and impervious to temperature changes, mercury batteries became the standard in walkie-talkies, mine detectors, and other military equipment. Ruben refused to collect royalties from his invention during the war, and gave his patents to the US government" www.thomasnet.com/ar...er-battery

Strani: 1