Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
To je tudi edino kar v zivljenju znas: metat blato na boljse od sebe. Seveda za VSE vrhunske dosezke ni potreben IQ, dovolj je partijaska knjizica, a ne?
Pises zato da pises, ko jebe logiko, mi levi revolucionarji je itak ne potrebujemo.

Mozakar je od fotra dobil cca 200 miljonov in iz njih naredil miljarde. Za TO pa je ne rabis pameti, a ne.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2717787

Strani: 1

najobj sporočil: 31.871
[PyotrNovak]
To je tudi edino kar v zivljenju znas: metat blato na boljse od sebe. Seveda za VSE vrhunske dosezke ni potreben IQ, dovolj je partijaska knjizica, a ne?
Pises zato da pises, ko jebe logiko, mi levi revolucionarji je itak ne potrebujemo.

Mozakar je od fotra dobil cca 200 miljonov in iz njih naredil miljarde. Za TO pa je ne rabis pameti, a ne.
... čuj, ker si kljub svoji silni pameti že spet sfalil poanto, naj ti pojasnim, da še nisem slišal, da bi se - če ostanem pri Američanih in pri tvojem edinem merilu denarju - od tote tvoje trumpete bistveno bogatejša Bill Gates ali Mark Zuckerberg v medijih kdaj hvalila s svojim IQ, sploh pa ne z IQ okoli(!) 157, ker se namreč IQ ne meri na tri decimalke natančno, da bi se cifro 157 zaokrožilo z okoli ...

P.S.: kaj je za koga boljše ali slabše, je odvisno od osebnih meril vsakega posameznika, tako da zaradi mene lahko ti na Trumpa orgazmiraš noč in dan, imaš pa problem, ker je po tvojih merilih Janković boljši od tebe ...

Strani: 1