Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
[PyotrNovak]
GOSPOD Trump DELA:

"China is arguably Tesla's most important regional market going forward. The company reported over $2 billion in sales in the China region in 2017, which we estimate equated to 15,000- 20,000 vehicles," Shah added. "This is despite the 25 percent import tariff levied on international original equipment manufacturers lacking domestic joint venture partners. China is preparing to lower its import tariff to 15 percent in July and remove the joint venture requirement, which should provide further tailwind."

Mislis da so chinki kar cez noc spremenili svojo lopovsko politiko ali je ciiiissssto malo pripomogla groznja tarif???

Cloveka ki ne zna in ne bere tujih medijev lahko vodis za nos tako kot (with disgust): slovencka!! STA je bozji glas in dogma.


PS Mozakar ima IQ okoli 157. Koliko je tvoj?
... čuj, če bi jaz imel toliko keša kot Trump, bi mi izmerili IQ vsaj okoli 160 ...

P.S.: nimam pojma, iz kakšnih razlogov si ljudje merijo svoj IQ, če pa si ga merijo zato, da se potem z njim hvalijo v medijih, so še večji psihiči, kot je toti tvoj idol Trump ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2717769

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 10.06.2018 20:29
[najobj]
> [PyotrNovak]
>
> PS Mozakar ima IQ okoli 157. Koliko je tvoj?

... čuj, če bi jaz imel toliko keša kot Trump, bi mi izmerili IQ vsaj okoli 160 ...
Jaz si niti cukra ne merim, sosed govori da ga ima 20 (jaz na domačem merilnem stroju le 5 ali nekaj več) pa je kljub temu vesel in dolenjsko šmarnico pije, pa so mu rekli, da bo umrl, ker me ima za pametnega sem mu dejal naj gre k zdravniku, drugače sem ga z njegovim trnom od šipka popikal po nogi in po nožnih prstih spodaj in zgoraj, je kar tulil od bolečin, star pa je 70 let...Bolj je pomembna čustvena inteligenca, situacijska inteligenca...Pred veliko let mi je malo prfuknjen zdravnik dejal, da bi morali dodati zdravila, če želiva doseči pritisk 140/90...Sem mu po domače rekel "jebi se"...Prijatelji zdravniki so mi dejali da ogrožam svoje življenje...danes je tlak cc. 130/70, počutimm se odlično in niti na misel mi ne ne pride uporaba farmacevtskih strupov, rekel sem si če želiš biti zdrav proč s farmacijo...To ni v nobeni povezavi z merjenim IQ...vsem tistim ki se šopajo z zdravili je potrebno odšteti od IQ 100 in dobimo kretena z IQ 60...Že 10 let mi pošiljajo drek od Swita, ki gre v rezance, tudi naslednji bo rezanec...
PyotrNovak sporočil: 5.775
To je tudi edino kar v zivljenju znas: metat blato na boljse od sebe. Seveda za VSE vrhunske dosezke ni potreben IQ, dovolj je partijaska knjizica, a ne?
Pises zato da pises, ko jebe logiko, mi levi revolucionarji je itak ne potrebujemo.

Mozakar je od fotra dobil cca 200 miljonov in iz njih naredil miljarde. Za TO pa je ne rabis pameti, a ne.

Strani: 1