1 ura
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 1
2 uri
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
3 ure
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
3 ure
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
3 ure
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
3 ure
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
4 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
4 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
4 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
6 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
9 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
9 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
15 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
15 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
16 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
17 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
17 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
18 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
19 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5

Strani: 1 2

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2717688] 10.06.18 08:55
Odgovori   +    6
Nič subvencij, je rekel Trump...Če v EU ne bi bilo subvencij, nepovratnih sredstev, dohodkovne podpore kmetom... takoj razpade, saj so subvencije v temelju EU in stotisoče evrobirokratov le deli in preklada denar. Nič subvencij, nič EU.
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2717702] 10.06.18 10:26
Odgovori   +    3
Trump je ostal otrok, ki ne skriva svoje nezrelosti. Zanimajo ga samo njegove pravice.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2717703] 10.06.18 10:40
Odgovori   +    1
Slika iz Dela, ki pove več kot 1000 besed...www.delo.si/novice/s...59229.html
hostamox sporočil: 8.460
[#2717714] 10.06.18 12:34 · odgovor na: FIN-379669 (#2717702)
Odgovori   +    2
[]
Trump je ostal otrok, ki ne skriva svoje nezrelosti. Zanimajo ga samo njegove pravice.
Tisti o prašičku in prosti trgovini je kar res.

Predvidevam,da ima od tega največ finančni sektor. Navadni američani pa na dolgi rok izgubljajo, čeprav trenutno profitirajo zaradi nižjih cen potrošnih dobrin. Ki kot pravi Trump so posledica subvencij ostalih držav.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2717719] 10.06.18 13:22 · odgovor na: FIN-379669 (#2717702)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: PyotrNovak 10.06.2018 13:22
GOSPOD Trump DELA:

"China is arguably Tesla's most important regional market going forward. The company reported over $2 billion in sales in the China region in 2017, which we estimate equated to 15,000- 20,000 vehicles," Shah added. "This is despite the 25 percent import tariff levied on international original equipment manufacturers lacking domestic joint venture partners. China is preparing to lower its import tariff to 15 percent in July and remove the joint venture requirement, which should provide further tailwind."

Mislis da so chinki kar cez noc spremenili svojo lopovsko politiko ali je ciiiissssto malo pripomogla groznja tarif???

Cloveka ki ne zna in ne bere tujih medijev lahko vodis za nos tako kot (with disgust): slovencka!! STA je bozji glas in dogma.


PS Mozakar ima IQ okoli 157. Koliko je tvoj?
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2717746] 10.06.18 17:51 · odgovor na: PyotrNovak (#2717719)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: FIN-379669 10.06.2018 17:52
Ti imaš problem s svojim egom. Kot Trump.
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2717747] 10.06.18 17:58 · odgovor na: (#2717704)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIN-379669 10.06.2018 17:59
Če pogledam tvoj odgovor in všečkarje, zaštrlijo ven verni glasovalci SDS, ampak paradoksno ste sprti sami s seboj:
- na eni strani hvalite Trumpa (po moje edino Orban, Putin in Erdogan tole še počnejo)
- na drugi strani pa grajate EU politiko, ki jo vodi Ljudska stranka (tudi Juncker), kateri pa pripadate in se vzajemno hvalite.

Mislim, da pripadniki SDS imajo resne težave s svojo identiteto, o levici pa je brez veze zgubljati besed, ker je itak tudi ona danes lost in space.

Zato dam prav Šarcu, ki je kot nepopisan list tudi nekje lost in space: Novi naj pridejo. (To ej edino, kar je prav povedal.). Menim, da, tako kaže, bo vse skupaj še bolj izgubljeno, vaša podpora populistu Trumpu pa dela ta svet še bolj konfuzen.

Kdor daje všečke Trumpu, mora imeti res težave v dojemanju tega sveta.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2717751] 10.06.18 18:16 · odgovor na: anon-317028 (#2717703)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
Slika iz Dela, ki pove več kot 1000 besed...www.delo.si/novice/s...59229.html
Slika govori, da je Angela edina oseba z jajci na tej fotki. :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2717752] 10.06.18 18:18 · odgovor na: (#2717704)
Odgovori   +    0
[republican]
> []
> Trump je ostal otrok, ki ne skriva svoje nezrelosti. Zanimajo ga samo njegove pravice.

Namesto da podcenjuješ Trumpa, bi te moralo skrbeti, ker EU nima dovolj sposobnih in odločnih voditeljev, ki bi mu lahko parirali.
Edina ki se mu je v resnici uprla je Angela Merkel, ki jo tako zavračaš zaradi krize z begunci.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2717756] 10.06.18 18:20 · odgovor na: FIN-379669 (#2717702)
Odgovori   +    2
[]
Trump je ostal otrok, ki ne skriva svoje nezrelosti. Zanimajo ga samo njegove pravice.
Trump je blefer, ki bo še 26-krat spremenil svoje mnenje preden bo podpisal nekaj, kar mu bo omogočalo boljšo pozicijo v naslednjem volilnem krogu.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2717759] 10.06.18 18:27 · odgovor na: (#2717755)
Odgovori   +    1
[republican]
> [vickibedi]
> > [republican]
> > > []
> > > Trump je ostal otrok, ki ne skriva svoje nezrelosti. Zanimajo ga samo njegove pravice.
> >
> > Namesto da podcenjuješ Trumpa, bi te moralo skrbeti, ker EU nima dovolj sposobnih in odločnih voditeljev, ki bi mu lahko parirali.
>
> Edina ki se mu je v resnici uprla je Angela Merkel, ki jo tako zavračaš zaradi krize z begunci.

Kako se mu je že uprla? Trump poje Angelo za malo malico...
Kdo pa si je upal še kaj čivknit razen nje ? Če pogledam kdo mu je stal nasproti, oni golobradec Justin Trudeau. Kanada je bila zgodovinsko gledano vedno zvesta USA, in zdaj ta kramp od Trumpa meša drek. Tale Justin bi ga moral dati na led, namesto tega pa mu Trump jebe mater prek Twiterja, LOL. Kakšen šov za rajo. Samo na koncu se bodo pretakale miljarde sem in tja.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2717762] 10.06.18 19:03 · odgovor na: FIN-379669 (#2717746)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: PyotrNovak 10.06.2018 19:04
To se imenuje Ad Hominem: napades cloveka, ne njegovo tezo.
Izpodbijaj moj argument - s proti dokazi, ne z decibeli.

Osnove retorike, 1. ura.
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2717764] 10.06.18 19:13 · odgovor na: PyotrNovak (#2717762)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIN-379669 10.06.2018 19:15
Tvoja teza, da Trump dela dobro, ker bo Kitajsta za Teslo trg prihodnosti... je, kot da bi dejal, da bo ženska zadovoljena, če bo videla, kako se njen mož dol daje s sosedom. (Če že omenjaš Ad hominem...)

Torej, obe tezi imata 1/5000 možnosti za preživetje.

Pero, tako neponovljivo vrhunsko pamet imaš, da sem od vsega bliskanja že malodane oslepel. (Pa ne pozabi, moj iq si postavljal pod vprašaj najprej ti... in če tako vodiš dialog, potem pač dobiš, kar želiš. Vsaka tvoja naslednja misel potrjuje mojo prvo tezo: Imaš težave z lastnim egom.)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2717768] 10.06.18 19:39 · odgovor na: (#2717748)
Odgovori   +    2
[rename]
Zaenkrat kaze, da Trump dela tocno to, kar je obljubil: America first.
Zaenkrat zgleda precej kratkovidno in dolgorocno skodljivo za Ameriko. K sreci njegovo lomastenje bremzajo dolgoletne poslovne prakse in obstaja domac odpor proti trumpovskim barikadam.

Sicer ne pricakujem, da bi njegovi polpismeni volilci, ali blatnodolski srpokladivarski podjetniki razumeli povezanost foreign investment in trade deficit, pricakujem pa, da bo na naslednjih volitvah dovolj velik delez elite postekal, da morajo predlagati normalnega in relatable kandidata, ne pa psihopatsko in s kriminalom prepredeno Hillary.

Ce amerika zaradi trumpa izgubi foreign investment je game over. Kitajski partijci, Putin, pa tudi evropske prerazdeljevalne komunjare ze 20 let besno in celo nasilno iscejo poti da jim kapital ne bi bezal v ZDA (ki so se vedno world nr.1 v foreign investment) - nazadnje jim bo zeljo uresnicil Trump. Upam da ne.
najobj sporočil: 31.867
[#2717769] 10.06.18 19:41 · odgovor na: PyotrNovak (#2717719)
Odgovori   +    1
[PyotrNovak]
GOSPOD Trump DELA:

"China is arguably Tesla's most important regional market going forward. The company reported over $2 billion in sales in the China region in 2017, which we estimate equated to 15,000- 20,000 vehicles," Shah added. "This is despite the 25 percent import tariff levied on international original equipment manufacturers lacking domestic joint venture partners. China is preparing to lower its import tariff to 15 percent in July and remove the joint venture requirement, which should provide further tailwind."

Mislis da so chinki kar cez noc spremenili svojo lopovsko politiko ali je ciiiissssto malo pripomogla groznja tarif???

Cloveka ki ne zna in ne bere tujih medijev lahko vodis za nos tako kot (with disgust): slovencka!! STA je bozji glas in dogma.


PS Mozakar ima IQ okoli 157. Koliko je tvoj?
... čuj, če bi jaz imel toliko keša kot Trump, bi mi izmerili IQ vsaj okoli 160 ...

P.S.: nimam pojma, iz kakšnih razlogov si ljudje merijo svoj IQ, če pa si ga merijo zato, da se potem z njim hvalijo v medijih, so še večji psihiči, kot je toti tvoj idol Trump ...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2717771] 10.06.18 19:57 · odgovor na: anon-317028 (#2717703)
Odgovori   +    3
[FIN-311684]
Slika iz Dela, ki pove več kot 1000 besed...www.delo.si/novice/s...59229.html
Ja res je in pravi da može da mu popuše i pojedu sva govna koja su izasrali. Vredna je cel mandat tudi ce ne bo izvoljen, tem globalistom je zaprl usta. Najlažje je postat močen EU! Kanada, tako, da ti konkurent ZDA sam pusti. Od kadar je Trump temu ni vec tako in voditelji ki predstavljajo države ki služijo na racun ZDA norijo.
Isto ko da en nas politik vzame provizije zdravstvu, kulturi ali pa zniža ceno bencina. Auuuu kako bi skakali po ulicah tisti ki so navajeni izkoriščati.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2717773] 10.06.18 20:14 · odgovor na: najobj (#2717769)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317028 10.06.2018 20:29
[najobj]
> [PyotrNovak]
>
> PS Mozakar ima IQ okoli 157. Koliko je tvoj?

... čuj, če bi jaz imel toliko keša kot Trump, bi mi izmerili IQ vsaj okoli 160 ...
Jaz si niti cukra ne merim, sosed govori da ga ima 20 (jaz na domačem merilnem stroju le 5 ali nekaj več) pa je kljub temu vesel in dolenjsko šmarnico pije, pa so mu rekli, da bo umrl, ker me ima za pametnega sem mu dejal naj gre k zdravniku, drugače sem ga z njegovim trnom od šipka popikal po nogi in po nožnih prstih spodaj in zgoraj, je kar tulil od bolečin, star pa je 70 let...Bolj je pomembna čustvena inteligenca, situacijska inteligenca...Pred veliko let mi je malo prfuknjen zdravnik dejal, da bi morali dodati zdravila, če želiva doseči pritisk 140/90...Sem mu po domače rekel "jebi se"...Prijatelji zdravniki so mi dejali da ogrožam svoje življenje...danes je tlak cc. 130/70, počutimm se odlično in niti na misel mi ne ne pride uporaba farmacevtskih strupov, rekel sem si če želiš biti zdrav proč s farmacijo...To ni v nobeni povezavi z merjenim IQ...vsem tistim ki se šopajo z zdravili je potrebno odšteti od IQ 100 in dobimo kretena z IQ 60...Že 10 let mi pošiljajo drek od Swita, ki gre v rezance, tudi naslednji bo rezanec...
hostamox sporočil: 8.460
[#2717775] 10.06.18 20:24 · odgovor na: (#2717717)
Odgovori   +    1
[republican]
> [hostamox]
> Navadni američani pa na dolgi rok izgubljajo, čeprav trenutno profitirajo zaradi nižjih cen potrošnih dobrin.

Tako. Večino folka boli kurac za domače gospodarstvo in skrbijo samo za svoje riti (beri: kupujejo kitajske izdelke, ker so pač cenejši). Od folka drugega niti ni za pričakovat, ampak dolgoročno si s tem žaga vejo na kateri sedi, ker zaposleni z dobrimi plačami lažje kupujejo dražje domače izdelke, kot brezposelni cenejše kitajske. Če domače gospodarstvo propada, je pač vse manj delovnih mest, pobranih davkov in nenazadnje sociale.

Trumpu se kot gospodarstveniku verjetno ne da ukvarjat s prefinjeno diplomacijo, uveljavljanjem zakonov, ki kao ne izkrivljajo konkurence in vzdrževanje statusa quo. Zda namreč počasi, a zanesljivo izgubljajo primat v gospodarstvu- je pa njihova valuta še vedno hranilec vredosti - kar slabi njihove izvoznike prek močnejšega dolarja.
In to je kar moti Trumpa
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2717776] 10.06.18 20:31 · odgovor na: (#2717772)
Odgovori   +    4
Ja, ampak furanje deficita je neizogibno, ce zelis biti owner of the world reserve currency.

1. Kapital (in ljudje!) se steka v ameriko, ker so tam priloznosti. Da bi se (kapitalisticno nujno) obracal, kupuje stvari in storitve. Ce bo trump s carinami omogocal kupovanje samo se domacih stvari in storitev, bo postal predrag in kapital se bo raje stekal kam drugam.

2. Amerika financira del deficita (tisti del, ki ni posledica kapitalskega inflowa) s sveze natisnjenimi dolarji. Americani kupijo tono kitajske sare in arabske nafte s svezimi dolarji, nakar arabci in kitajci prinesejo dolarje nazaj, eni kupujejo hotele in fuzbal klube, drugi pa kar u.s. drzavne obveznice. Kaj bi dala angelca za tako deutschmark! No, vsaj juznjake je pojahala, ampak to je kapljica v primerjavi z amerisko trgovino.

3. Besno pretakanje in optimiziranje tako alokacije kapitala kot trgovine povzroca soke - denimo gradbenisko manijo z norim financiranjem 110% za kogarkoli pred zlomom 2008. Ko do poloma in vecje gospodarske krize pride, vecina drzav utrpi zvisano obrestno mero na svoje zadolzevanje (uboga italija). Lastnici globalne reserve currency se zgodi obratno - pol sveta kupuje dolarje, drugi pol pa ameriske obveznice denominirane v dolarjih, ameri pa lahko veselo printajo like there is no tomorrow. Dollar is our currency and your problem.

4. Ameriski uvoz je temelj politicnega vpliva in omogoca izvajanje sankcij za neposlusne. To ima ogromne dolgorocne vplive.

Amerisko menjavanje natisnjenih dolarjev za stvari in storitve, in tudi njihov vecni in neskoncni proracunski deficit (ne vem a je zdaj ze 15 triljonov ali ziljonov ali nekaj takega) in mahanje z obveznicami sta cez 50 let stari, dobro premisljeni in uteceni politiki, ki sta ameriko naredili to kar je.

Jezni subvencionirani mlekarji in zelezokrivci ne smejo postati bolj pomembni od ohranjanja vodilne vloge v svetu. Nihce ne bo investiral v ameriko ali se priselil v ameriko, da bi odprl ali delal v rudniku ali kovnici zeleza. This shit is so wrong...

Upam da trumpeku ne bodo pustili res zarezat v ta policy in se skregat s polovico Zahodnih drzav, zato da bodo ameriski delavci z visjo dodano vrednostjo prisiljeni drazje placevati kurceve mlekarje, rudarje, gozdarje, in podobne profile Velenjskega gospodarstva v ameriki.
pinkfloyyd sporočil: 658
[#2717781] 10.06.18 20:48
Odgovori   +    3
EU se bo sesedla sama vase. Trump želi vsem Zemljanom ekonomsko svobodo in je v bistvu največji borec za človekove pravice in pravičnost. Me ne bi čudilo, če bo dobil Nobelovo nagrado za mir, ekonomijo in medicino.

Trump želi s svojimi dejanji posledično zjebati požrešno birokracijo, intelektualne elite, korporacije in s tem rešiti svet pred pogubo (tako moralno kot finančno).
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2717783] 10.06.18 21:10 · odgovor na: (#2717782)
Odgovori   +    6
[rename]
Ves, Amerika je kralj sveta, pa ce nam je to vsec, ali ne.
Jaz bi predvsem rad da ostane se 100 let. Ker nocem da bi mi krvolocni rusi ali nekulturni kitajci delali world order. Zato bi rad da amerika pusca svobodo in cimvec denarja v zepih sposobnih in naprednih in inovativnih - ne pa da racun potrosnikov financira rudarje ki so jih kitajci povozili.

In zaenkrat se ni nikjer videti princa, ki bi ga zamenjal....zato bo kralj vladal se naprej in to zelo dolgo.
Dve leti, pa je zakljucu. Stavim en ale da ne bo reelectan :-)
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2717787] 10.06.18 21:47 · odgovor na: najobj (#2717769)
Odgovori   +    5
To je tudi edino kar v zivljenju znas: metat blato na boljse od sebe. Seveda za VSE vrhunske dosezke ni potreben IQ, dovolj je partijaska knjizica, a ne?
Pises zato da pises, ko jebe logiko, mi levi revolucionarji je itak ne potrebujemo.

Mozakar je od fotra dobil cca 200 miljonov in iz njih naredil miljarde. Za TO pa je ne rabis pameti, a ne.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2717790] 10.06.18 21:57 · odgovor na: (#2717782)
Odgovori   +    5
Kakor spremljam razvoj bo to se kar precej casa. Kot vsak imperij ima tudi rok trajanja, toda zaton je lahko se precej v prihodnosti.
EU bo ubijala draga energija, pomanjkanje tehnoloskega razvoja, imigranti. Imajo tudi NEOMEJEN pritok najboljsih iz celega sveta. Le zakaj? Narocen sem na thomasnet.com, industrja dela s polno paro, novosti se uvajajo po tekocem traku.

Po grdem scenariju se bodo spet morali zahvaliti US da jih bo resevala.

Tole mi niti najmanj vsec:
War cry: Sweden mobilizes all its reservists for 1st time in 40 years ...
www.rt.com/news/4289...rd-drills/

4 days ago - War cry: Sweden mobilizes all its reservists for 1st time in 40 years (PHOTOS) ... “Our mission is to strengthen Sweden's military defense and ... what foods to stock, how to manage water reserves and, most importantly, how to ...

KAJ lahko strori EU ce se koordinirano organizira kaksna 2 miljona brisacarjev in naredi vstajo?? To ni US kjer bi jih prebivalci pospravili v par urah.
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2717799] 10.06.18 23:14 · odgovor na: anon-207617 (#2717776)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
Ja, ampak furanje deficita je neizogibno, ce zelis biti owner of the world reserve currency.
to je kljucno. deficit je zaradi statusa dolarja kot globalne numero uno valute, in tega ne more spremenit niti velecenjeni trump, pa ce se na trepalnice postavi. in btw, tudi trumpu je to kristalno jasno.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2717805] 11.06.18 06:42 · odgovor na: PyotrNovak (#2717790)
Odgovori   +    3
[PyotrNovak]
Kakor spremljam razvoj bo to se kar precej casa. Kot vsak imperij ima tudi rok trajanja, toda zaton je lahko se precej v prihodnosti.
Tudi jaz mislim, da je zaton precej v prihodnosti. Eden od razlogov je ta, da ima večina državljanov ZDA svojo državo rad.

Koliko državljanov EU bi pomemben izum podarili svoji državi? Se je pa to zgodilo v ZDA:

"Before Samuel Ruben’s development of the mercury battery during World War II, carbon zinc batteries were the standard, but they weren’t capable of achieving what the army needed. When they requested an improved version of these batteries, Ruben designed a new mercury battery instead. More compact and impervious to temperature changes, mercury batteries became the standard in walkie-talkies, mine detectors, and other military equipment. Ruben refused to collect royalties from his invention during the war, and gave his patents to the US government" www.thomasnet.com/ar...er-battery
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2717822] 11.06.18 09:17 · odgovor na: (#2717761)
Odgovori   +    0
[republican]
> [vickibedi]
> > [republican]
> > > [vickibedi]
> > > > [republican]
> > > > > []
> > > > > Trump je ostal otrok, ki ne skriva svoje nezrelosti. Zanimajo ga samo njegove pravice.
> > > >
> > > > Namesto da podcenjuješ Trumpa, bi te moralo skrbeti, ker EU nima dovolj sposobnih in odločnih voditeljev, ki bi mu lahko parirali.
> > >
> > > Edina ki se mu je v resnici uprla je Angela Merkel, ki jo tako zavračaš zaradi krize z begunci.
> >
> > Kako se mu je že uprla? Trump poje Angelo za malo malico...
>
> Kdo pa si je upal še kaj čivknit razen nje ?

Ne vem sicer, kaj je čivkala, ampak Trumpu očitno ni kos in je ne jebe pet posto.
Vzamem nazaj, včeraj pozno sem slišal, da ga je od vseh ravno Justin Trudeau dejansko najbolj razpizdil s tem, ko mu je obljubil kontra ukrepe:
www.bbc.com/news/wor...a-44434558

p.s.
To kar sedaj dela Trump je slabo za vse. Finančni izplen za ZDA bo minimalen, politična škoda pa ogromna. V tem trenutku je nezaupanje med zahodnimi zaveznicami slaba popotnica za območje kateremu pripadamo in svet, ki je trenutno v konjunkturi in v katerem ekonomsko prosperira Kitajska. Še dobro da EU sedaj deluje dokaj monolitno naspram tem izzivom, je pa jasno, da če bo prizadet Nemški izvoz, bo to še kako zadevalo tudi nas.
najobj sporočil: 31.867
[#2717826] 11.06.18 09:39 · odgovor na: PyotrNovak (#2717787)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
To je tudi edino kar v zivljenju znas: metat blato na boljse od sebe. Seveda za VSE vrhunske dosezke ni potreben IQ, dovolj je partijaska knjizica, a ne?
Pises zato da pises, ko jebe logiko, mi levi revolucionarji je itak ne potrebujemo.

Mozakar je od fotra dobil cca 200 miljonov in iz njih naredil miljarde. Za TO pa je ne rabis pameti, a ne.
... čuj, ker si kljub svoji silni pameti že spet sfalil poanto, naj ti pojasnim, da še nisem slišal, da bi se - če ostanem pri Američanih in pri tvojem edinem merilu denarju - od tote tvoje trumpete bistveno bogatejša Bill Gates ali Mark Zuckerberg v medijih kdaj hvalila s svojim IQ, sploh pa ne z IQ okoli(!) 157, ker se namreč IQ ne meri na tri decimalke natančno, da bi se cifro 157 zaokrožilo z okoli ...

P.S.: kaj je za koga boljše ali slabše, je odvisno od osebnih meril vsakega posameznika, tako da zaradi mene lahko ti na Trumpa orgazmiraš noč in dan, imaš pa problem, ker je po tvojih merilih Janković boljši od tebe ...
kzupanc sporočil: 10.517
[#2717849] 11.06.18 10:30
Odgovori   +    0
Lahko bi bil tudi G1 (Slovenija in potem nič več) :)
Samo pravi predsednik mora priti.
kzupanc sporočil: 10.517
[#2717853] 11.06.18 10:44 · odgovor na: (#2717704)
Odgovori   +    0
[republican]
> []
> Trump je ostal otrok, ki ne skriva svoje nezrelosti. Zanimajo ga samo njegove pravice.

Namesto da podcenjuješ Trumpa, bi te moralo skrbeti, ker EU nima dovolj sposobnih in odločnih voditeljev, ki bi mu lahko parirali.
To je res. Parirati takemu brezobzirnemu narcisu je res težko. Ampak Putinu je še dosti težje parirati.
kzupanc sporočil: 10.517
[#2717855] 11.06.18 10:47 · odgovor na: FIN-379669 (#2717747)
Odgovori   +    1
[]
Če pogledam tvoj odgovor in všečkarje, zaštrlijo ven verni glasovalci SDS, ampak paradoksno ste sprti sami s seboj:
- na eni strani hvalite Trumpa (po moje edino Orban, Putin in Erdogan tole še počnejo)
- na drugi strani pa grajate EU politiko, ki jo vodi Ljudska stranka (tudi Juncker), kateri pa pripadate in se vzajemno hvalite.

Mislim, da pripadniki SDS imajo resne težave s svojo identiteto, o levici pa je brez veze zgubljati besed, ker je itak tudi ona danes lost in space.

Zato dam prav Šarcu, ki je kot nepopisan list tudi nekje lost in space: Novi naj pridejo. (To ej edino, kar je prav povedal.). Menim, da, tako kaže, bo vse skupaj še bolj izgubljeno, vaša podpora populistu Trumpu pa dela ta svet še bolj konfuzen.

Kdor daje všečke Trumpu, mora imeti res težave v dojemanju tega sveta.
Jaz zmerjam Trumpa, volim SDS, se zavedam od človeka povzročenih hudih in grozečih podnebnih sprememb itd. Kam spadam?

Strani: 1 2