Strani: 1

gorans sporočil: 652
[#2717353] 07.06.18 21:12
Odgovori   +    6
Torej, če povzamem logiko razmišljanja v članku in povsem poenostavim, pridem do dadaizma in ugotovim, da je povsem realno, da bomo kakšno leto vsi govorili le še dadada.

www.youtube.com/watc...5YZUXL_ULU

Jesus
gorans sporočil: 652
[#2717362] 07.06.18 22:30 · odgovor na: gorans (#2717353)
Odgovori   +    19
Zanimivo pa je asociacija na prevzem Heliosa. Isti prevzemnik, največji prodajalec država (ni zanemarljivo, da ta prevzem po mojem mnenju utemeljeno, preiskujejo kriminalisti) in spet zgodbe v enem ali več medijih, ki prepričujejo kako je prevzemna tarča v resnici ali dokaj poenostavljeno vredna manj kot se zdi.
Sam sicer ne gojim nobenega dvoma v poštenost avtorjev, bi se pa na njihovem mestu resno vprašal ali kdo manipulira z menoj.
Državno premoženje je premoženje od nas vseh in delovati v korist prevzemnika in v škodo prodajalcev (beri največji prodajalec država) je v najboljšem primeru trapasto. Prevzemnik bo kupil in čez čas prodal vsaj dvakrat dražje, tvoje ime pod ali nad člankom bo pa ostalo za vedno.
Z novinarji pa je enako kot s politiki, so kredibilni ali pač ne.
r-fin sporočil: 326
[#2717366] 07.06.18 22:59
Odgovori   +    2
Res ne razumem (no, ja) zakaj bi se lahko kdo, razen prevzemnika, tako trudil prikazati kako oh in sploh edinstvena je predvidena prevzemna ponudba 220,00€ za delničarje in da trenutni rezultati niso dobra popotnica za jutri temveč zgolj uvod k občutnemu poslabšanju poslovanja.
KDSKLADI02 sporočil: 124
[#2717372] 07.06.18 23:39
Odgovori   +    3
Prihodnost je res simpl... ali pač ne...kako že pravijo amerji... assumption is the mother of all fu.. up's.
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2717378] 08.06.18 06:04 · odgovor na: gorans (#2717362)
Odgovori   +    9
[gorans]
Zanimivo pa je asociacija na prevzem Heliosa. Isti prevzemnik, največji prodajalec država (ni zanemarljivo, da ta prevzem po mojem mnenju utemeljeno, preiskujejo kriminalisti) in spet zgodbe v enem ali več medijih, ki prepričujejo kako je prevzemna tarča v resnici ali dokaj poenostavljeno vredna manj kot se zdi.
Sam sicer ne gojim nobenega dvoma v poštenost avtorjev, bi se pa na njihovem mestu resno vprašal ali kdo manipulira z menoj.
Državno premoženje je premoženje od nas vseh in delovati v korist prevzemnika in v škodo prodajalcev (beri največji prodajalec država) je v najboljšem primeru trapasto. Prevzemnik bo kupil in čez čas prodal vsaj dvakrat dražje, tvoje ime pod ali nad člankom bo pa ostalo za vedno.
Z novinarji pa je enako kot s politiki, so kredibilni ali pač ne.
Jokanje za Heliosom ne pomaga. Pod Slavincem je bil pač kolhoz, ne direkto ne nadzorniki ne drzavni upravljavec niso iz njega znali naredit poslovne zgodbe.
Endimion sporočil: 10.252
[#2717380] 08.06.18 06:50 · odgovor na: anon-49383 (#2717378)
Odgovori   +    20
A Ring pa je? Malo so ga prepleskali malo kadrovsko stanjsali pa poestonili pa prodali naprej? Helios namrec.

To hecno antitaktno razmisljanje je dodobra prepariralo desk na Financah. Ko gre podjetjem dobro, je to konjuktura pa poceni denar pa nasi nemsko avstrijski prijatelji. Ko gre pidjetjem slabo so pa na tapeti kolhozniski domaci direktorji in vse prodat nasim nemsko avstrijskim prijateljem. Ali pa hrvaskim. Komurkoli....

Na primeru Splosna plovba gre perverzija se dlje. Firma v 75% tuji lasti je davcno ugodneje obravnavana z davkom na tonazo, in ko pogojev za to ne izpolne stoka (in vi to objavite), da bo drzava unicila edinega slovenskega ladjarja? Saj je nemski.
gorans sporočil: 652
[#2717418] 08.06.18 09:42 · odgovor na: anon-49383 (#2717378)
Odgovori   +    7
[janeztomazic]
> [gorans]
> Zanimivo pa je asociacija na prevzem Heliosa. Isti prevzemnik, največji prodajalec država (ni zanemarljivo, da ta prevzem po mojem mnenju utemeljeno, preiskujejo kriminalisti) in spet zgodbe v enem ali več medijih, ki prepričujejo kako je prevzemna tarča v resnici ali dokaj poenostavljeno vredna manj kot se zdi.
> Sam sicer ne gojim nobenega dvoma v poštenost avtorjev, bi se pa na njihovem mestu resno vprašal ali kdo manipulira z menoj.
> Državno premoženje je premoženje od nas vseh in delovati v korist prevzemnika in v škodo prodajalcev (beri največji prodajalec država) je v najboljšem primeru trapasto. Prevzemnik bo kupil in čez čas prodal vsaj dvakrat dražje, tvoje ime pod ali nad člankom bo pa ostalo za vedno.
> Z novinarji pa je enako kot s politiki, so kredibilni ali pač ne.

Jokanje za Heliosom ne pomaga. Pod Slavincem je bil pač kolhoz, ne direkto ne nadzorniki ne drzavni upravljavec niso iz njega znali naredit poslovne zgodbe.
Jaz sem seveda zadnji, ki bi jokal za Heliosom. Če bi že jokal, bi jokal za časi na Financah, ko so članke o borzi pisali ljudje, ki so se na to tudi kaj spoznali. Pa ne jokam niti za tem, vesel sem, da gre Financam dobro, moje je zgolj ali jih berem ali ne.
Vidim pa, da si spet povsem poenostavil in že prvič ti to ni naredilo prav velike usluge…
najobj sporočil: 31.870
[#2717433] 08.06.18 10:22 · odgovor na: anon-49383 (#2717378)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: najobj 08.06.2018 10:23
[janeztomazic]
> [gorans]
> Zanimivo pa je asociacija na prevzem Heliosa. Isti prevzemnik, največji prodajalec država (ni zanemarljivo, da ta prevzem po mojem mnenju utemeljeno, preiskujejo kriminalisti) in spet zgodbe v enem ali več medijih, ki prepričujejo kako je prevzemna tarča v resnici ali dokaj poenostavljeno vredna manj kot se zdi.
> Sam sicer ne gojim nobenega dvoma v poštenost avtorjev, bi se pa na njihovem mestu resno vprašal ali kdo manipulira z menoj.
> Državno premoženje je premoženje od nas vseh in delovati v korist prevzemnika in v škodo prodajalcev (beri največji prodajalec država) je v najboljšem primeru trapasto. Prevzemnik bo kupil in čez čas prodal vsaj dvakrat dražje, tvoje ime pod ali nad člankom bo pa ostalo za vedno.
> Z novinarji pa je enako kot s politiki, so kredibilni ali pač ne.
Jokanje za Heliosom ne pomaga. Pod Slavincem je bil pač kolhoz, ne direkto ne nadzorniki ne drzavni upravljavec niso iz njega znali naredit poslovne zgodbe.
... alzo, za Financarje je dobra poslovna zgodba, da v firmo pride novi šef in samo proda, kar so pred njim (v kolhozu) naredili drugi ... eh, jebiga ...

P.S.: saj vem, da nič ne razumeš, ampak ni se ti treba glih vsaki dan s tem hvalit ...
vrac sporočil: 11.068
[#2726866] 05.08.18 16:31
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: vrac 05.08.2018 16:32
Kaj ima z evrsko denarno poitiko opraviti prevzem Cnkarne Celje v članku mi pa ni jasno. Očitno se dogaja priprava na nov nateg slovenskih davkopačevalcev, ki je bil pred časom že razkrinkan kot katastrofalen za nas, pa se ista zgodba spet obuja. Komu na čast, kdo hoče zaslužiti na naš račun?

Strani: 1