Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Švicarji razvijajo robota, ki uničuje plevel

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.906
[Glavni forum] Tema: Švicarji razvijajo robota, ki uničuje plevel
[#2717135] 07.06.18 12:29 · odgovor na: bc123a (#2717102)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [najobj]
> P.S.: ko glih pridne roke iz Lušta omenjaš, so glede na ceno njihove roke kar trikrat bolj pridne od španskih, pa je ne bistveno slabše španske paradižnike v Maribor treba pripeljati nekaj tisoč kilometrov dalje kot prekmurske ... khmm, tako da ne mi več Lušta omenjat ...
ne razumem. Lust je hightech, ne roke. Sploh ves kako ga pridelujejo? In okus ima boljsi od prakticno vse konkurence.
... eh, razen da je iz rastlinjaka, seveda nimam pojma, kako ga pridelujejo, definitivno pa njegov zaradi dozorelosti boljši okus ni vreden skoraj trikrat več kot španski ...

P.S.: kot sem že nekajkrat napisal, mene ne motijo niti roboti niti okus paradajza, ampak me - OK, še ne - motijo milijoni nezaposlenih nekvalificiranih migrantov, ki bodo nezaposleni po naravi stvari prej ali slej začeli sami delat ali pa med zaradi stroškov znerviranimi davkoplačevalci povzročat pizdarije, ker matematika dela svoje, jebiga ... khmm, in ko bodo evropski birokrati s svojimi konvencijami o posameznih (= ne milijonih) azilantih iz leta 1945 to opazili, bo prepozno ...