Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek 5 dejstev o letošnjih volitvah

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2716374] 04.06.18 18:33
Odgovori   +    18
Novi obrazi so le jemanje vetra iz jader JJ. V prejsnjem mandatu je slo za vprasanje postenja/nepostenja, kar je povozil (j)etik s svojo etiko. Letos je Sarec obljubil, da bo naredil red.Bo prehitel JJ. Ampak: Serpentinsek vsakega naserje. Nasral je Smolnikarja, nasral je JJ, od katerega je izvabil podporo na predsedniskih volitvah in nasral bo vsakega. Vsakega. Ker je eden od njegovih bioloskih starsev nasral drugega, oba pa njega, da je pristal v reji in nato v posvojitvi. NASRATI ima v genih. In prav je tako. Naj naserje tiste, ki sistematicno in vedno naserjejo nas. Gliha vkup striha. Ene sorte tici vkup lete.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2716383] 04.06.18 19:13
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317028 04.06.2018 19:33
Kako poteka svetovanje podjetnikom? Za začetek svetovalec (to se pravi jaz) in svetovanec (podjetnik ali podjetnica, ki misli, da ima problem) ugotoviva, da je 150 evrov na uro prava cena za moj čas, na srečo brez tega ne gre. Svetovanec pove svoje probleme, po domače kaj ga muči in mu spati ali miru ne da. Svetovalec (to se pravi jaz) vem, da imam dve ušesi da bi bolj poslušal in več slišal, tudi opazovati je treba očesi...roke...glavo...noge, posebej ženske, ki rade gredo narazen (žena pravi, da je to znak naklonjenosti in sprejetja, v moji glavi so tudi druge misli)...druge gibe...Ko pove svoje, potem posluša on...Določiva novo izhodiščno točko, pozabiva na preteklost in se nikoli več ne vrneva v prejšnje čase, prav nikoli, greva naprej, poiščeva rešitev, jaz izstavim račun...

Kako pomagati Janši ali Šarcu? Drugi so pripravljeni tudi na »šus v gladek ali kosmati guz« le da pristanejo v vladni koaliciji, razdelijo ministrstva, sekretarje, podsekretarje, nadzorne svete, ravnatelje šol...po domače plen in se ropanje lahko začne...Cerarja so odnesli roparji v lastnih in predvsem koalicijskih vrstah. Zakaj bi sploh prišlo do »jebe« grdih riti? Janša, Šarec, Tonin in nekako pomodreni (od besede moder) Jelinčič je rešitev...Mogoče sem malo grd? Se opravičujem, pravkar pregledujem knjigo Marije Švajncer »Grdi filozofi«, Maribor, Kulturni center, 2018, 458 strani.
anon-93129 sporočil: 2.117
[#2716385] 04.06.18 19:21
Odgovori   +    2
Novi ali stari obrazi niti ni tako bistveno. Pomembneje je ali so obrazi (stari ali novi) kvalitetni ali slabi. Nizka udeležba je skoraj povsem posledica nesposobne politike, ki nas vodi. Ljudje nimajo koga voliti. Zato je edini še konstanten politik (ne glede na to ali se z njim strinjamo ali ne) ali ki vsaj štrli ven med ostalimi, tudi tako prepričljivo dobil volitve. Prav to je tudi razlog tako nizke udeležbe. Ni niti najmanjše izbire. Volitve so tako neizpodbitno z dejstvi pokazale na nesposobnost in nedoraslost zadnje in še nekaj vlad pred tem, pa naj si politiki mislijo o sebi kar koli si hočejo. A volilci vidijo, da jih politiki ne jemljejo resno in delajo mimo njih, že v prvi sekundi po volitvah pozabijo na volilce za štiri leta. In potem pričakujejo, da bo do navijali za njih in jih volili??!! Morda pa demokracija takole okoli vogala vendarle deluje? V politiko ni več dovolj iti pleniti, treba bo nekaj zato tudi narediti za državljane.
anon-166469 sporočil: 8.684
[#2716410] 04.06.18 22:01
Odgovori   +    22
Glavni in edini program levičarskih strank je bil boj proti SDS - oziroma Janši. Levičarji so tisti ki netitjo sovraštvo in delijo narod z rdečo zvezdo na Jamboru na Tržaški cesti, ki ga je postavil Jankovič. Levičarji nimajo nobennega pametnega gospodarskega programa njim je skupno le prerazporejanje bogastva nas delovnih in ustvarjalnih ljudi. O Šarcu izgubljeni duši pa škoda besed - bo pač povezovalec sovraštva proti JJ - vlade sovraštva in prerazporejanja naših žuljev delomrznežem preko socialnih transferjev. Krivci za takošno stanje pa so Slovenci, ki se ne udeležujejo volitev.
anon-166469 sporočil: 8.684
[#2716414] 04.06.18 22:07
Odgovori   +    13
"Sovraštvo vedno bolj žre tistega, ki sovraži, kot tistega, ki je sovraštva deležen." Tako, da levičarji močno trpijo ker sovražijo JJ oziroma SDS !
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2716452] 05.06.18 06:28
Odgovori   +    8
Bratuškova in Erjavec sta, če poenostavimo, ostala brez službe

Bratuškova trasira pot na pozicijo županje v Kranju,Erjavec bo brez težav za začetek deležen pomoči prijatelja s plakata.
0329Softb sporočil: 3.757
[#2716455] 05.06.18 07:25
Odgovori   +    2
6.dejstvo - do novih volitev bo delo v.d. vladarja še naprej opravljal Rožle.
notomi sporočil: 768
[#2716461] 05.06.18 07:51
Odgovori   +    2
Najbolje bi bilo da se nekako uskladijo in sestavijo vlado. Tudi JJ bi znal marsikje narediti vsaj nekaj reda...vsaj migrantov in nepotrebnih uradnikov bi bilo morda manj..! Nisem njegov volilec...da se razumemo...s Cerarjem pa je bilo veliko razočaranje!
bobek13 sporočil: 4.301
[#2716462] 05.06.18 07:53 · odgovor na: 0329Softb (#2716455)
Odgovori   +    10
[0329Softb]
6.dejstvo - do novih volitev bo delo v.d. vladarja še naprej opravljal Rožle.
7.levici s svojimi sovražnimi shodi proti sovraštvu ni uspelo sklatit podporo sds, sklatili so podporo vsej politiki...

#52postopress

;-)

lpA
najobj sporočil: 31.869
[#2716507] 05.06.18 09:48
Odgovori   +    1
... Tudi vtis s soočenj je, če malo poenostavimo, da sta nastopala predvsem dva pola: Janez Janša na desni in Luka Mesec na levici. ...

... OK, treba je priznati, da so Financarji dosti boljši v prognoziranju za nazaj kot v prognoziranju za naprej, ker če sem jaz Simono pred volitvami www.finance.si/89343...ali-Levico prav razumel, je pri nas glavni Kučan z vsemi svojimi žlahtnimi strankami levo in desno na sredini ...

Strani: 1