6 min
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
50 min
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
1 ura
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
1 ura
DZU-ji vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
2 uri
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
2 uri
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
2 uri
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
3 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
3 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
4 ure
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
4 ure
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
4 ure
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
5 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
6 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
6 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
6 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)
6 ur
Citroën razkriva sedemsedežni SUV C3 aircross
7 ur
V Petrolu bodo predlagali 1,8 evra dividende bruto, več kot lani

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
[FrRoSt]
> [bigl]
> SDS ima v programu rešitev za to. In sem prepričan, da ga bodo izvedli. Lep dan.
>
> P.S. Koliko obljub so dajali levi, pa to objavljate šele dan po volitvah? Sicer pa je to povišanje iztožljivo. Ampak karma tega povišanje je prej slaba kot dobra, ker je bila izsiljena. In zadaj čaka še SVIZ s svojim vodjo, ki od JJ ne pričakuje tako lahke rešitve kot očitno od svojih..., ki bodo povečevali javni sektor.

TAKO!

SDS ima v programu rešitev za to. In še za marsikaj! :D

Končno bomo lahko ponovno v miru spali. :P

Lep dan. In lahko noč.

Dobro jutro. Problemi v zdravstvu se kopičijo, izgube so danes višje od včeraj, zdravniki tožijo državo, ker jim ne da denarja za višje plače. Zdravnik Brecelj jamra pri Slaku kako ni nič mogoče spremenit, pa JJ da je iberžn. Vsi kar sem jih mimogrede poslušal včeraj so nestrpni proti desnici in iščejo rešitev na levici, ki je vse to povzročala in povzroča. Narod je prejšnemu vladnemu trojču strank rekel NE. Laganja je dovolj. Pa na vladno laž nasedejo zdravniki, pa ne bi navlekli še ostalih. Saj so jih, saj je zato odstop teden pred koncem mandata. Sedaj pa gledam predsednika SVIZ kako udriha po SDS, navlekli so jih njegovi. Pa še jih bodo. Narod je spregledal, tile od sistema odvisni ljudje pa nočejo. Lep dan.

P.S.: Rešitve za nakopičene probleme so, brez skrbi da so.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2716450

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[bigl]
Dobro jutro. Problemi v zdravstvu se kopičijo, izgube so danes višje od včeraj, zdravniki tožijo državo, ker jim ne da denarja za višje plače. Zdravnik Brecelj jamra pri Slaku kako ni nič mogoče spremenit, pa JJ da je iberžn. Vsi kar sem jih mimogrede poslušal včeraj so nestrpni proti desnici in iščejo rešitev na levici, ki je vse to povzročala in povzroča. Narod je prejšnemu vladnemu trojču strank rekel NE. Laganja je dovolj. Pa na vladno laž nasedejo zdravniki, pa ne bi navlekli še ostalih. Saj so jih, saj je zato odstop teden pred koncem mandata. Sedaj pa gledam predsednika SVIZ kako udriha po SDS, navlekli so jih njegovi. Pa še jih bodo. Narod je spregledal, tile od sistema odvisni ljudje pa nočejo. Lep dan.

P.S.: Rešitve za nakopičene probleme so, brez skrbi da so.
TV zadnje bolj poredko gledam, dnevnikov in politike pa sploh ne. :) Nazadnje sem gledal soočenje, kjer je govoril; ker nočem napisati jamral, dr. Noč.... Je (pač) povedal, kakšne so razmere. Dejansko. (če te zanima, si poišči med mojimi posti, sem pisal Insaidu)

Problem je v tem, da zadev samo z zalivanjem z denarjem ne moreš rešiti. :D

Me pa veseli, da ne stavkajo in da so se odločili za tožbo. :P

Zdaj se bodo soočili z državnim pravobranilstvom in (labirinti in stranpotmi) naše pravne države. :P

Saj ni res pa je! Rešitev* (zmaga) je že na vidiku. :P :D :P

*Koliko let, takole čez palec - V Butalah potrebujejo take zadeve do pravnomočnosti!???

Strani: 1