Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek 5 dejstev o letošnjih volitvah

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 04.06.2018 19:33
Kako poteka svetovanje podjetnikom? Za začetek svetovalec (to se pravi jaz) in svetovanec (podjetnik ali podjetnica, ki misli, da ima problem) ugotoviva, da je 150 evrov na uro prava cena za moj čas, na srečo brez tega ne gre. Svetovanec pove svoje probleme, po domače kaj ga muči in mu spati ali miru ne da. Svetovalec (to se pravi jaz) vem, da imam dve ušesi da bi bolj poslušal in več slišal, tudi opazovati je treba očesi...roke...glavo...noge, posebej ženske, ki rade gredo narazen (žena pravi, da je to znak naklonjenosti in sprejetja, v moji glavi so tudi druge misli)...druge gibe...Ko pove svoje, potem posluša on...Določiva novo izhodiščno točko, pozabiva na preteklost in se nikoli več ne vrneva v prejšnje čase, prav nikoli, greva naprej, poiščeva rešitev, jaz izstavim račun...

Kako pomagati Janši ali Šarcu? Drugi so pripravljeni tudi na »šus v gladek ali kosmati guz« le da pristanejo v vladni koaliciji, razdelijo ministrstva, sekretarje, podsekretarje, nadzorne svete, ravnatelje šol...po domače plen in se ropanje lahko začne...Cerarja so odnesli roparji v lastnih in predvsem koalicijskih vrstah. Zakaj bi sploh prišlo do »jebe« grdih riti? Janša, Šarec, Tonin in nekako pomodreni (od besede moder) Jelinčič je rešitev...Mogoče sem malo grd? Se opravičujem, pravkar pregledujem knjigo Marije Švajncer »Grdi filozofi«, Maribor, Kulturni center, 2018, 458 strani.