Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tonin ponudil svoj odstop; Zidanšek odstopil

Strani: 1 2

anon-166232 sporočil: 3.600
[#2715983] 03.06.18 22:34
Odgovori   +    8
Rezultat je izboljšal. Upam, da odstop ne sprejmejo.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2716000] 03.06.18 23:06
Odgovori   +    10
blefer. odstopi nepreklicno ali stfu
anon-169504 sporočil: 2.361
[#2716001] 03.06.18 23:07 · odgovor na: anon-166232 (#2715983)
Odgovori   +    0
[COP]
Rezultat je izboljšal. Upam, da odstop ne sprejmejo.
Seveda ne bodo sprejeli odstopa. Meni sicer Tonin ni posebno pri srcu, ampak ne vem, kdo bi ga sploh zamenjal. Mojce Kucler ni več v tisti družbi. Mogoče kdaj kasneje Hajdinjak, ampak naj najprej Tonin pokaže kaj zmore.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2716005] 03.06.18 23:13 · odgovor na: anon-169504 (#2716001)
Odgovori   +    1
evo o Kuclerjevi sem se glih spraševal v tej volilni kampnji, kje se je izgubila???

lpA
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2716027] 04.06.18 01:57
Odgovori   +    4
Moral bi nagovarjati mlade, ki mu jih je speljal Mesec pa je nagovarjal Janšo. Ljudmila je imela prav. In kdo iz NSi se bo zdaj menil za vstop v koalicijo?
BOY008 sporočil: 596
[#2716029] 04.06.18 05:18 · odgovor na: bobek13 (#2716005)
Odgovori   +    5
Kuclerjeva se je umaknila v ozadje. Pomoje bo kmalu sla v SDS. Tonin ponudil odstop. Zanimivo glede nato da je zrusil Ljudmilo za svoje osebne interese. Cilj mu je bil priti v parlament.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2716038] 04.06.18 06:49 · odgovor na: BOY008 (#2716029)
Odgovori   +    13
kaj te vem... meni Ljudmila ni nikol bila preveč simpatična in mi ni delovala, da bi lahko kaj več kot onih 4-5% skup spravila... sem pa dejansko potihem računal na Mojco, se mi je zdela sposobna spravit nsi do teh "magičnih" 10%, tudi Tonin na koncu koncev... bi me pa zanimalo, če jih res ni kje te desetke stala ona mina od splava na katero je nagazil in je "našo" furijo čist razkajfala...

:-)

lpA
Endimion sporočil: 10.251
[#2716051] 04.06.18 07:36 · odgovor na: BOY008 (#2716029)
Odgovori   +    8
Kuclerjeva se je po odhodu iz drzavne politike solidno uhljebila na obcinski ravni.

Šefica občinske uprave v Horjulu. Sefica UE Ljubljana,
Sefica obcinskega cajtenga Dobrova Polhov Gradec
Zdaj je sefica MO NSi Ljubljana kjer je tudi mestna svetnica.

Maedchen fuer alles,ti recem...
rx170 sporočil: 6.393
[#2716057] 04.06.18 07:52
Odgovori   +    7
Zidanšđek je s smrkavci, ki jih ima okrog sebe, SLS pač do konca uničil. PRav, da je odstopil.

Mlečnozobec pa je pač precenil tako sebe kot NSI kot tudi podcenil volilce, ki pač niso nasegli kvazigospdarskemu blefiranju.
anon-128631 sporočil: 2.624
[#2716058] 04.06.18 07:54 · odgovor na: (#2715975)
Odgovori   +    0
[abohte]
Šminka...
NSi je zadnji trenutek ubrala pravilno potezo in se postavila na lastne noge. Sam osebno vidim nek drug problem in to je, da so nasedli politiki ideologije komunizma in njihovih učencev in to je JANŠA.

Zelo dobro so naredili, da so se osamosvojili in zaleči z svojo politiko. Tudi v Državnem zboru je HORVAT, DIMIC, LJUDMILA zelo dobro zagovarjali svoja stališča in niso se šli neke politike podtikanja in diskreditacij.

Dočimer pa TONIN pa je malo včasih skrenil proti tem vratom, kot sem opisal, da nebi smel.

Za to politiko kulturnega dialoga in delovanja so dobili nagrado. Je pa res, če imaš sorodno stranko, katera politika je podobna politiki delovanja komunizma, kjer so z podtikanjem obtožb si gradili in zagovarjali obstoj.

Takšna politka podtikanj SLOVENCI ne marajo in tudi hinavcev ne marajo. Zato menim, da mora NSi paziti naslednje dni, da nebo stranka spet propadla, kar se je zgodilo v preteklosti z SKD.

Dokler bodo v SDS prebarvani komunisti, kateri se grebejo izključno za svoj stolček in nebodo sledili kulturi Slovenskega naroda bo stanje t.i. blokada aktivna, da nebo mogoče sestaviti pametne vlade, katera bo imela samo skrb za napredek in dobrobit naroda. Žal pa takšno stanje odgovoarja tistim, kateri krmilijo politiko iz odzadja.

Mislim, da bi morali poslušati VEBRA, VILIJA in PRIMCA, kateri menijo, da gre za grobo kršenje človekovih pravic.
Zato TONINU predlagam, da da pamet v roke.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2716070] 04.06.18 08:15
Odgovori   +    1
Preveč očitno je bilo vidno da niso sami pisali program. Moral bi ga predstaviti nekdo ki se res razume v gospodarstvo Tonin pa je samo govoril kar se je naučil, floskule.
bigl sporočil: 18.363
[#2716073] 04.06.18 08:21 · odgovor na: (#2715976)
Odgovori   +    5
[Petunija1]
Itak, da ga ne bodo sprejeli.
To je v nasprotju z načelom mož beseda. Ker je navidezno. Lep dan.
Endimion sporočil: 10.251
[#2716080] 04.06.18 08:43 · odgovor na: (#2716059)
Odgovori   +    9
Čakaj malo... Zakaj pa?

Imajo dva poslanca več, kot so jih imeli prej?

IN.. a ni tako, da naj se sami v stranki zmenijo.. al kako ti non stop, kadar je govora o JJ in SDS?

Koliko časti pa je premogel JJ do zdaj ob vseh izgubljenih volitvah?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2716091] 04.06.18 08:53 · odgovor na: bobek13 (#2716038)
Odgovori   +    7
[bobek13]
kaj te vem... meni Ljudmila ni nikol bila preveč simpatična in mi ni delovala, da bi lahko kaj več kot onih 4-5% skup spravila... sem pa dejansko potihem računal na Mojco, se mi je zdela sposobna spravit nsi do teh "magičnih" 10%, tudi Tonin na koncu koncev... bi me pa zanimalo, če jih res ni kje te desetke stala ona mina od splava na katero je nagazil in je "našo" furijo čist razkajfala...

:-)

lpA
Kaj se ti je pa na Mojci zdelo tako markantnega, razen tega, da je seksualno privlačnejša ?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2716099] 04.06.18 08:58 · odgovor na: Endimion (#2716051)
Odgovori   +    1
[Endimion]
Kuclerjeva se je po odhodu iz drzavne politike solidno uhljebila na obcinski ravni.

Šefica občinske uprave v Horjulu. Sefica UE Ljubljana,
Sefica obcinskega cajtenga Dobrova Polhov Gradec
Zdaj je sefica MO NSi Ljubljana kjer je tudi mestna svetnica.

Maedchen fuer alles,ti recem...
Možno bi bilo, da so te funkcije samo začasno parkirišče.
V bistvu pa redko katera pametna ženska (sploh če je solidnega videza), dolgo vztraja v politiki.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2716105] 04.06.18 09:04 · odgovor na: anon-204390 (#2716099)
Odgovori   +    5
[vickibedi]
> [Endimion]
> Kuclerjeva se je po odhodu iz drzavne politike solidno uhljebila na obcinski ravni.
>
> Šefica občinske uprave v Horjulu. Sefica UE Ljubljana,
> Sefica obcinskega cajtenga Dobrova Polhov Gradec
> Zdaj je sefica MO NSi Ljubljana kjer je tudi mestna svetnica.
>
> Maedchen fuer alles,ti recem...

Možno bi bilo, da so te funkcije samo začasno parkirišče.
Takih dozivljenjsko parkiranih na proracinske seske brez pametnega dela je na tisoce na obeh straneh...
V bistvu pa redko katera pametna ženska (sploh če je solidnega videza), dolgo vztraja v politiki.
To velja pa za vse pametne ljudi, ne samo za zenske. In tudi izjeme (prebrisani lopovi) obstajajo pri obeh spolih.
Endimion sporočil: 10.251
[#2716119] 04.06.18 09:25 · odgovor na: anon-204390 (#2716099)
Odgovori   +    8
Seveda... Melanija vztraja ob Trumpu ker je Donald dobrega srca in bistre glave?

Al ker ima nekaj 100 milijonov razlogov za bit Donaldova certificirana priležnica?

Mojca KUcler Dolinar je third grade player... Lah je stokrat sexy, ampak v politiki za bit na vidnem mestu, je to mnogo premalo.

Njen dedec je občinski svetnik v občini Dobrova Polhov Gradev (sic!). Sicer pa Uhlebljen na ELES-u :)

Podobno se je bil Černačev Zvone pridojil na sesek Postonjske občinske uprave ko več niti za poslanca ni bil izvoljen...

A veš.. Naši pa že niso taki...
Endimion sporočil: 10.251
[#2716120] 04.06.18 09:28 · odgovor na: Endimion (#2716051)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Kuclerjeva se je po odhodu iz drzavne politike solidno uhljebila na obcinski ravni.

Šefica občinske uprave v Horjulu. Sefica UE Ljubljana,
Sefica obcinskega cajtenga Dobrova Polhov Gradec
Zdaj je sefica MO NSi Ljubljana kjer je tudi mestna svetnica.

Maedchen fuer alles,ti recem...
Da zabiberim.. Občina Horjul, je mala primestna občina z nekimi 3000 prebivalci. Nikol prej ne pol niso tam imeli Občinske uprave.... Sem tam žiivel nekaj časa.. in.. ej.. ima se može se...
bobek13 sporočil: 4.301
[#2716127] 04.06.18 09:38 · odgovor na: anon-204390 (#2716091)
Odgovori   +    3
[vickibedi]
> [bobek13]
> kaj te vem... meni Ljudmila ni nikol bila preveč simpatična in mi ni delovala, da bi lahko kaj več kot onih 4-5% skup spravila... sem pa dejansko potihem računal na Mojco, se mi je zdela sposobna spravit nsi do teh "magičnih" 10%, tudi Tonin na koncu koncev... bi me pa zanimalo, če jih res ni kje te desetke stala ona mina od splava na katero je nagazil in je "našo" furijo čist razkajfala...
>
> :-)
>
> lpA

Kaj se ti je pa na Mojci zdelo tako markantnega, razen tega, da je seksualno privlačnejša ?
a ni to dovolj?

;-)

čist resno, že samo dejstvo, da je sprejela izziv iti v vnaprej izgubljeno bitko proti žepanu (še enkrat bravo ljublančani :-p) in tam dejansko pokazati kvalitete politika, retorika, nastop, artikulacija in predvsem nevdanost v usodo... ne glede nato, da je bila izgubljeno bitko od štarta, je blo zaznati nek zanos/ponos, da ji, rečmo tako, ni bilo vseeno...

:-)

zdaj, če pa res ne zmoreš drugače gledat na žensko kot z svojim lastnim avstrijskim premjejom, pa je verjetno to tudi as good as it gets, kar se naših političark tiče...

:-)

lpA
carnium sporočil: 349
[#2716136] 04.06.18 09:51 · odgovor na: anon-204390 (#2716091)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
Kaj se ti je pa na Mojci zdelo tako markantnega, razen tega, da je seksualno privlačnejša ?
Meni dovolj.
Pa še kako pametno besedo več zna povedat kot leopardinja.
bigl sporočil: 18.363
[#2716142] 04.06.18 10:01 · odgovor na: (#2716121)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [bigl]
> > [Petunija1]
> > Itak, da ga ne bodo sprejeli.
>
> To je v nasprotju z načelom mož beseda. Ker je navidezno. Lep dan.

Ne, v resnici je to povsem "evropska" praksa. Če se ne doseže pričakovanega rezultata na volitvah se ponudi odstop, kar je tudi najbolj higienično, potem se pa strankini odbori odločijo ali ga sprejmejo ali pa ne. In če se ne motim je celo sam Tonin pred volitvami napovedal, da bo ponudil odstop, če ne bo rezultat okoli 10%.

Sicer pa ne vem kdo bi ga sploh lahko zamenjal.
Evropska praksa je tudi, da ponujen odstop sprejmejo. Če ga že ponudi, pomeni, da kriv, sicer krivdo prenese na "organe". Posploši krivdo. To pa zveni znano. Sploh pri nas, kjer pojma objektivne odgovornosti ne poznajo in ga zato tudi ne jemljejo tako resno kot v zrelih demokracijah zahodnega tipa, kjer jo upoštevajo dosledno. Lep dan.
anon-166232 sporočil: 3.600
[#2716143] 04.06.18 10:02 · odgovor na: (#2715994)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-166232 04.06.2018 10:09
[abohte]
Upam, da ga. Zame je bila Ljudmila precej boljša predsednica.
Boljša v čem?

V stranki so naredili menjavo generacij in izboljšali rezultat. Menjava generacij je huda reč, a NSi je uspelo pravi čas. Kaj lahko Toninu sploh očitajo? Zato je nepredstavljivo, da bi se stara garda vrnila nazaj.

Menjave se recimo v SDS bojijo in jih zmrazi samo ob misli na to. Kot kaže bodo s staro gardo vztrajali dokler jih ne pobere. Sicer škoda za Slovenijo, a če je takšna odločitev članstva, tudi prav.
bigl sporočil: 18.363
[#2716153] 04.06.18 10:25 · odgovor na: (#2716145)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bigl 04.06.2018 10:29
[Petunija1]
> [bigl]
> > [Petunija1]
> > > [bigl]
> > > > [Petunija1]
> > > > Itak, da ga ne bodo sprejeli.
> > >
> > > To je v nasprotju z načelom mož beseda. Ker je navidezno. Lep dan.
> >
> > Ne, v resnici je to povsem "evropska" praksa. Če se ne doseže pričakovanega rezultata na volitvah se ponudi odstop, kar je tudi najbolj higienično, potem se pa strankini odbori odločijo ali ga sprejmejo ali pa ne. In če se ne motim je celo sam Tonin pred volitvami napovedal, da bo ponudil odstop, če ne bo rezultat okoli 10%.
> >
> > Sicer pa ne vem kdo bi ga sploh lahko zamenjal.
>
> Evropska praksa je tudi, da ponujen odstop sprejmejo. Če ga že ponudi, pomeni, da kriv, sicer krivdo prenese na "organe". Posploši krivdo. To pa zveni znano. Sploh pri nas, kjer pojma objektivne odgovornosti ne poznajo in ga zato tudi ne jemljejo tako resno kot v zrelih demokracijah zahodnega tipa, kjer jo upoštevajo dosledno. Lep dan.

Ne, odstop lahko sprejmejo ali zavrnejo, odvisno kaj menijo, da je najboljše za stranko. In glede na to, da je Nsi pred vrati pogajanj za vstop v vlado, ga seveda ne bodo sprejeli.
Iz neresničnega stavka je mogoče s k l e p a t i. Pravi Ludwig Wittgenstein v "Logično filozofskem traktatu". Marsikaj, bi dodal. Pravi pa tudi: tihi dogovori za razumevanje pogovornega jezika so silno zapleteni. Malo njegove podlage kot enega največjih filozofov za razumevanje slišanih ali pisanih stavkov. Lep dan.
Endimion sporočil: 10.251
[#2716156] 04.06.18 10:29 · odgovor na: (#2716144)
Odgovori   +    0
O lej lej... sm mal premal pozorno gledal.

Ga. Dolinarjeva je mal Ljubljančanka in mal Horjulka...

www.horjul.si/imenik

Še zmer je tam :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2716158] 04.06.18 10:30 · odgovor na: Endimion (#2716119)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Seveda... Melanija vztraja ob Trumpu ker je Donald dobrega srca in bistre glave?

Al ker ima nekaj 100 milijonov razlogov za bit Donaldova certificirana priležnica?
Melanija ni političarka,ampak first lady, to ni isto.
Mojca KUcler Dolinar je third grade player... Lah je stokrat sexy, ampak v politiki za bit na vidnem mestu, je to mnogo premalo.
To maš sicer delno prav, vsekakor pa ji pri glasu ljudstva (vsaj tistega moškega dela) zelo pomaga če je sexy.
Njen dedec je občinski svetnik v občini Dobrova Polhov Gradev (sic!). Sicer pa Uhlebljen na ELES-u :)

Podobno se je bil Černačev Zvone pridojil na sesek Postonjske občinske uprave ko več niti za poslanca ni bil izvoljen...

A veš.. Naši pa že niso taki...
Ne, naši pa gotovo niso takšni.
p.s.
Zadnjič sem našel en citat od Valvazorja in hecno, kako ljubezen Slovenca do državne službice sega že tam v 16 stoletje...
bobek13 sporočil: 4.301
[#2716165] 04.06.18 10:38 · odgovor na: anon-207617 (#2716105)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
> [vickibedi]
> > [Endimion]
> > Kuclerjeva se je po odhodu iz drzavne politike solidno uhljebila na obcinski ravni.
> >
> > Šefica občinske uprave v Horjulu. Sefica UE Ljubljana,
> > Sefica obcinskega cajtenga Dobrova Polhov Gradec
> > Zdaj je sefica MO NSi Ljubljana kjer je tudi mestna svetnica.
> >
> > Maedchen fuer alles,ti recem...
>
> Možno bi bilo, da so te funkcije samo začasno parkirišče.

Takih dozivljenjsko parkiranih na proracinske seske brez pametnega dela je na tisoce na obeh straneh...

> V bistvu pa redko katera pametna ženska (sploh če je solidnega videza), dolgo vztraja v politiki.

To velja pa za vse pametne ljudi, ne samo za zenske. In tudi izjeme (prebrisani lopovi) obstajajo pri obeh spolih.
dej no nemirni ne še ti... pri levosučnih sem že navajen, da ne vidijo in ne zaznajo na dobesedno tisoče levosučno uhlebljenih (ker kao oni so strokovnjaki in tam res ni nepotizma, klientelizma, parkiranja odsluženih...) in vsakič znova ko kao odkrijejo enega desnega, ki vsaj malo diši po tem, delujejo, da jim bo ku*ac razneslo od vsega onaniranja/orgazmiranja na temo - e pa smo ga našli tička, glej ga glej ku*bo nepotistično...

;-)

in vse kar lahko rečem je, hvala bogu, da levakom zmankuje kolkotolko kompetentnega kadra, da lahko pol razni cerarji pokažejo kolko strašno strokovni da so... nič čudnega, da na rtv že kar nekaj let ne upajo nič več objavljat svetovnih lestvic univerz, se je začelo žeti sadove "strokovnih" levosučnih familijarnih kadrov s katerimi je uni lj prestreljena, tak da jih je dolgo časa zasmehovana uni mb krepko šišnila... krohot (prosto po nemirnem ;-))

mariborinfo.com/novi...rza/124566

lpA

p.s.: se opravičujem za vse te spolne organe, ki se pojavljajo vedno pogosteje v mojih postih... obljubim, da se bom poboljšal... :-)))
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2716167] 04.06.18 10:42 · odgovor na: (#2716117)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [vickibedi]
> > [Endimion]
> > Kuclerjeva se je po odhodu iz drzavne politike solidno uhljebila na obcinski ravni.
> >
> > Šefica občinske uprave v Horjulu. Sefica UE Ljubljana,
> > Sefica obcinskega cajtenga Dobrova Polhov Gradec
> > Zdaj je sefica MO NSi Ljubljana kjer je tudi mestna svetnica.
> >
> > Maedchen fuer alles,ti recem...
>
> Možno bi bilo, da so te funkcije samo začasno parkirišče.
> V bistvu pa redko katera pametna ženska (sploh če je solidnega videza), dolgo vztraja v politiki.

Ježešna, od kod si pa sedaj to glupost potegnil? Alenčica ne izgleda švoh pa se drži politike kot pijanec plota, pa Evica je bila ponovno izvoljena, pa Romana Tomc je tudi že dolgo v politiki itd. Je pa nasploh malo žensk v politiki, kolikor sem gledala je bilo letos izvoljenih precej manj poslank kot pred štirimi leti, pa od 25 strank ima samo ena žensko za predsednico... zakaj je temu tako smo pa že večkrat povedali.
Ok, ampak kar praviš, samo dokazuje točno to kar sem napisal, da so redke.
Delo politika je stresno in prinaša enormne pritiske, potrebno je sprejemat polno gnilih kompromisov, zaradi česar se mora politik z enako agresijo lotevat svojih nasprotnikov kot tudi zaveznikov. Skratka, razen če nisi rojen sociopat, potem tak način življenja gotovo škodi zdravju. Ženske, predvsem tiste, ki so lepšega videza so bolj dovzetne za zdrav način življenja.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2716218] 04.06.18 12:35 · odgovor na: (#2716125)
Odgovori   +    1
[rename]
> [Inside]
> Preveč očitno je bilo vidno da niso sami pisali program. Moral bi ga predstaviti nekdo ki se res razume v gospodarstvo Tonin pa je samo govoril kar se je naučil, floskule.

NSI s Horvatom na čelu bi dobila +10%.
Horvat je preudaren, izkušen, izobražen mož, Tonin pa zaletav in brez resnejših izkušenj v gospodarstvu. Domišljal si je, da je Kurz... in dobil veliko zaušnico, kot nagrado, za odstavitev Novakove.
Karma is a bitch.
Ja seveda. Lahko ti program napiše največji profi če ga ne znaš zagovarjat nisi naredil nič. Tonin res izpade pošten ki pomaga vsem tudi nasprotnikom. Žal to ne gre. Ok če so novakovo ustavili toda Tonin spet ni bil topi zbira.
Endimion sporočil: 10.251
[#2716220] 04.06.18 12:40 · odgovor na: anon-204390 (#2716167)
Odgovori   +    1
Narobe.. take ženske so dovzetne za nastavljanje svojih gnezd pod tuja jajca...

Da prevedem.

Kucler Dolinarjevi pri pridojenju na občinske niple čisto nič ne manjka. Tako kot Viki Potočnik čćisto nič ne fali v vlogi vodenja pionirskega doma.

Tam se je lepo ugnezdila, all in all potegne nekaj kilo € skupaj na mesec.. in to je to...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2716226] 04.06.18 12:51 · odgovor na: Endimion (#2716220)
Odgovori   +    1
[Endimion]
Narobe.. take ženske so dovzetne za nastavljanje svojih gnezd pod tuja jajca...

Da prevedem.

Kucler Dolinarjevi pri pridojenju na občinske niple čisto nič ne manjka. Tako kot Viki Potočnik čćisto nič ne fali v vlogi vodenja pionirskega doma.

Tam se je lepo ugnezdila, all in all potegne nekaj kilo € skupaj na mesec.. in to je to...
Saj se v bistvu popolnoma strinjava, pač ženskam večinoma ne gre za izpostavljene politične funkcije, kjer je stres in vse ostale kerefeke, ampak se rajši pustijo od politike lepo postreči in tako politično nastavljene lepo funkcionirajo in skrbijo zase in svojo družino. Pametno, i tata bi sine.

Strani: 1 2