Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
Saj jaz tudi nisem član nobene stranke in te kot podjetnik (nisem normiranec) podjetnika sprašujem zakaj se veseliš višjih meščevih napovedanih davkov. Verjetno želiš popestriti forum.
zato, ker ce ze grem na volitve, ne grem samo zato, da zadovoljim nek svoj najbolj egoisticni interes. jaz bom prezivel, ce bo vladal mesec ali jansa ali pa erjavec. v bistvu ne razumem podjetnikov, ki cele dneve samo jokajo, kako je tezko in kako so davki previsoki. kdaj sploh delajo, ce imajo toliko casa za jamranje?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2715464

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[shevchenko]
> Saj jaz tudi nisem član nobene stranke in te kot podjetnik (nisem normiranec) podjetnika sprašujem zakaj se veseliš višjih meščevih napovedanih davkov. Verjetno želiš popestriti forum.

zato, ker ce ze grem na volitve, ne grem samo zato, da zadovoljim nek svoj najbolj egoisticni interes. jaz bom prezivel, ce bo vladal mesec ali jansa ali pa erjavec. v bistvu ne razumem podjetnikov, ki cele dneve samo jokajo, kako je tezko in kako so davki previsoki. kdaj sploh delajo, ce imajo toliko casa za jamranje?
Skandinavci, ki imajo visoke davke, so zadovoljni s storitvami javnega sektorja, Slovenci, ki imamo prav tako visoke davke nismo zadovoljni. Skandinavci vedo, da bodo s plačilom visokih davkov dobili veliko, Slovenci pa vemo, da s plačilom visokih davkv od javnega sektorja dobimo malo ali nič, kajti večina denarja izgine v korupcijskih kanalih...ali v npr. mramorjevih dodatkih za pripravljenost na delu.
anon-178149 sporočil: 4.311
[shevchenko]
> ... jaz bom prezivel, ce bo vladal mesec ali jansa ali pa erjavec. v bistvu ne razumem podjetnikov, ki cele dneve samo jokajo, kako je tezko in kako so davki previsoki. kdaj sploh delajo, ce imajo toliko casa za jamranje?
Umestno vprašanje o poslovni dejavnosti našega 311xxx, ki je verjetno najbolj udaren na forumu in običajno štarta na "prvo žogo". Pa ne, da je forumaštvo njegova polsovna dejavnost. Sicer pa ko se piše o davkih, če bi na oblast prišli "podjetniki" s tega foruma, bi v eni generaciji Slovenija občutno nazadovala, če je naša komprativna prednost izobražena delovna sila na vseh nivojih, bi tipi a la 311xxx, ki vlečejo otroške travme iz OŠ v eni generaciji z varčevanje pri plačah učiteljev, se pravi degradaciji poklica, ustvarili hordo nevednežev..... Še vsa sreča, da je stranka, ki jo preferiajo Finance, relativno nepomembna!

Strani: 1