Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]
> > [FIN-311684]
> > > [MarijanMacek]
> > > > [FIN-311684]
> > > > > [MarijanMacek]
> > > > >

Da se prebrati, da je slovenski javni dolg 73,6% BDP, češki pa 34,6% BDP in v tem je bistvena razlika, kajti ko bomo mi milijarde nakazovali upnikom za vračilo dolga, torej denar metali v kanalizacijo, bodo Čehi milijarde vlagali v svoje gospodarstvo.
In kaj misliš, kdaj je ta dolg nastal. preberi si svetovani članek v današnjem Dnevniku in ti bo vse jasno. Ops, tebi že ne...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2715255

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> > [MarijanMacek]
> > > [FIN-311684]
> > > > [MarijanMacek]
> > > > > [FIN-311684]
> > > > > > [MarijanMacek]
> > > > > >
>
> Da se prebrati, da je slovenski javni dolg 73,6% BDP, češki pa 34,6% BDP in v tem je bistvena razlika, kajti ko bomo mi milijarde nakazovali upnikom za vračilo dolga, torej denar metali v kanalizacijo, bodo Čehi milijarde vlagali v svoje gospodarstvo.

In kaj misliš, kdaj je ta dolg nastal. preberi si svetovani članek v današnjem Dnevniku in ti bo vse jasno. Ops, tebi že ne...
Prebral Mramorja, ker imam naročnino na Dnevnik...35 milijard dolga momo morali vrniti, čisti keš bomo morali nakazati. V tem času bodo Čehi 35 milijard plemenitili doma in iz njih ustvariki vsaj 100 milijard mi pa nič. Menda nisi med "mramorji, mencingerji, tajnikarji in križaniči", ki trosijo, da nam dolga ne bo potrebno vrniti?...Ponavljam, Varoufakis sanja grške dolgove, ki so kot da ste vojni ujetnik, Grčija je v dolžniškem zaporu, je enkrat rekel, tidi Slovenija je, bi dodal.

Strani: 1