Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 31.05.2018 17:12
[FIN-454644]
Ti ne locis razlike med ENAKI in PODOBNI. Torej: preberi kaj napisem, premisli, ce razumes, potem pa mene poucuj. Kaj pa ma clanek Vecera s tem, pa jaz ne razumem. NE RAZUMEM. Prosim, ce me poucis.
... OK, potem pa se z Einsteinom, Leninom in Stalinom zmeni, s kom si najbolj enak ...

P.S.: Večerov članek ima zvezo z volitvami, kjer ti zagovarjaš isto kot SDS, ki se financira z madžarskim denarjem in je v skladu s svojimi načeli, da je vedno treba biti proti, istočasno proti drugemu tiru v navezi z Madžari, jaz pa sem zgoraj Simoni napisal, na kaj je ona v svojih priporočilih za volitve pozabila oziroma razloge za revščino (= neperspektivnost) milenijcev skupaj s tabo in SDS-om narobe razume ... evo, ker si me lepo prosil, sem te poučil in upam, da zdaj razumeš in si končno zadovoljen ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2715208

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.889
Kdor kaj drugace razume kot ti, narobe razume. Vsi moramo misliti ENAKO kot ti. Ne bo slo. Nismo enaki, smo razlicni in razlicno mislimo. Tisti, ki mislijo enako, pa ponavadi nic ne mislijo. Ker so dolzni misliti enako, mislijo, da mislijo. Pa samo mislijo enako. Ponavljajo, kar jim je naroceno, da mislijo. Kdor ne misli tako kot ti, je pa jansist, fasist?

Strani: 1